Orbánov plán na podporu maďarských rodín označila švédska ministerka za nacizmus

Nie každý je nadšený z akčného plánu na podporu maďarských rodín. Jedna švédska ministerka ho označila za návrat k nacizmu. Namiesto vlastných detí je totiž lepšie podporovať deti cudzie (deti migrantov z Afriky).

Švédska ministerka pre sociálne záležitosti, Annika Strandhalle, napísala, že maďarská „alarmujúca politika sa dá porovnať s tridsiatymi rokmi“.

Orbán, ktorý chce pre Maďarsko viac maďarských detí, sa vraj snaží obmedziť nezávislosť maďarských žien (program na podporu maďarských rodín nájdete v tomto článku).

Ako táto nezávislosť vyzerá na Západe v praxi už poznáme. Feminizmus, koncerty len pre ženy, bezdetnosť, na ktorú nadväzuje „potreba prijímať migrantov, ktorí budú pracovať na naše dôchodky“, a väčšie či menšie vojny mužov a žien. Čo je pre týchto ľudí však lepšie ako predstava tradičnej rodiny, v ktorej sa žena stará o domov a deti, zatiaľ čo muž sa stará o to, aby „bolo čo jesť“.

Podobný názor ako ministerka vyjadrila aj novinárka z hlavného švédskeho denníka, podľa ktorej by sa Orbán za to, že chce viac maďarských detí miesto migrantov, mal hanbiť.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353