Politika Zo sveta

Orbán Nemcom: „Moslimských migrantov ste chceli vy, nie my! Nikdy si ich nenecháme vnútiť!“

Multikulturalizmus je ilúzia, migračná politika Angely Merkelovej je chaotická a anarchická, a viedla k prílivu moslimských „votrelcov“ vstupujúcich do Európskej únie.

Maďarsko neukazuje solidaritu s Európskou úniou vo veci prijímania imigrantov, a neprijalo ako Nemecko 2 milióny z nich, pretože: „Rozdiel je ten: Oni migrantov chceli. My nie. „Povedal to maďarský premiér Orbán v nedeľňajšom rozhovore pre nemecký BILD.

„Robíme svoju prácu ochranou vonkajšej hranice Schengenu so Srbskom. To nás od roku 2015 stojí extra miliardy eur, a Brusel nám nenahradil ani cent, „dodal Orbán.

Na otázku, prečo sú Maďari tak veľmi proti povinnému prerozdeľovaniu migrantov, Orbán povedal: „Nepovažujeme týchto ľudí za moslimských utečencov, ale moslimských votrelcov.“ Upozorňuje na fakt, že migranti cestovali cez bezpečné krajiny, a mali namierené do bohatších častí Európy, čím potvrdili , že sú hlavne ekonomickými migrantmi, a o bezpečie im zase toľko nejde.

„To nebola vlna utečencov, to bola invázia,“ povedal Orbán a kritizoval Nemecko, „ktoré pokladáme za najlepší príklad disciplíny a vlády práva,“ a ktoré sa zvrhlo „v chaos a anarchiu“, keď v roku 2015 pod kancelárkou Merkelovou dovolilo masívne “ ilegálne prekročenie hraníc „.

Orbán tiež zmienil nový „sociologický problém“ Nemecka kvôli zločinnosti migrantov a teroru, ktorému sa jeho krajina chce vyhnúť.

„Veríme, že vysoký počet moslimov nevyhnutne vedie k paralelným spoločnostiam, pretože kresťanské a moslimské spoločenstvá sa nikdy nespoja,“ povedal Orbán a dodal: „multikulturalizmus je len ilúzia. Nechceme ho. A nenecháme si ho vnútiť. „

7 Replies to “Orbán Nemcom: „Moslimských migrantov ste chceli vy, nie my! Nikdy si ich nenecháme vnútiť!“

  1. Super p. ORBAN.nebojite sa povedat pravdu.nech si ich necha vsetkych p. MERKELOVA.teraz by sa ich rada zbavila prerozdelovanim

 1. Orbán dobre povedal a má pravdu… Všetci vieme, čo robia – akú skazu – títo moslimskí migranti v Nemecku, Taliansku, Švédsku a všade tam, kde ich prijali… Títo inoverci sa nám Európanom nebudú nikdy prispôsobovať, lebo majú v koráne, že my im máme slúžiť… Tak to patrične využívajú = zneužívajú ! … V štátoch, kde prijali migrantov, kolabuje štátny rozpočet a sociálny systém je v koncoch, …domáce obyvateľstvo je bezradné, lebo sa to hradí z ich daní a peňaženiek, no nesmú sa verejne ozvať, lebo hneď sú z nich rasisti !!!
  Väčšina Európanov, aj my Slováci, sme kresťania, a preto sa im nemôžeme prispôsobovať. V kostoloch a v mestách, na dedinách máme kresťanské kríže, ktoré im vadia. Tak nech sa vrátia domov ! … Určite nebudeme kvôli nim konvertovať na ich vieru a stavať tu mešity a naše ženy nikdy nebudú nosiť burky len preto, že sa títo inoverci pohoršujú nad kultúrou ich letného oblečenia…
  Každý národ máme svoj životný štýl, svoje tradície, svoje náboženstvo, preto spolužitie s týmito agresívnymi, neprispôsobivými, inovercami nebude fungovať !!!

   1. Vojna nebude ! … Chvála Bohu !!! … Nad našou planétou a všade okolo nej, v celej našej Slnečnej sústave, sú dimenzionálne vyššie „MZC“ mocnosti, ktoré nad ňou bdejú a toto už nedovolia !

     1. Mala som na mysli III. svetovú …
      Lokálne sú, aj budú – riešenie karmických dlhov jednotlivcov, národov…
      V Biblii je spomenuté Ježišom Kristom, že na tejto úrovni (3D) budú nepokoje a vojny stále… Lenže tá potencionálna, celosvetová, by zasiahla nielen našu planétu, ale by negatívne ovplyvnila aj okolitý vesmír ďaleko do hĺbky, pretože by boli použité už iné, sofistikovanejšie, zbrane… A toto civilizácii na Zemi nebude dovolené…
      (viď. články o deaktivovaní nukleárnych hlavíc na usa raketových základniach „neznámymi objektami“, ktoré sa vznášali nad oblasťami s jadrovým arzenálom…)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *