Orbán Nemcom: "Moslimských migrantov ste chceli vy, nie my! Nikdy si ich nenecháme vnútiť!" - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Orbán Nemcom: “Moslimských migrantov ste chceli vy, nie my! Nikdy si ich nenecháme vnútiť!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Multikulturalizmus je ilúzia, migračná politika Angely Merkelovej je chaotická a anarchická, a viedla k prílivu moslimských “votrelcov” vstupujúcich do Európskej únie.

Maďarsko neukazuje solidaritu s Európskou úniou vo veci prijímania imigrantov, a neprijalo ako Nemecko 2 milióny z nich, pretože: “Rozdiel je ten: Oni migrantov chceli. My nie. “Povedal to maďarský premiér Orbán v nedeľňajšom rozhovore pre nemecký BILD.

“Robíme svoju prácu ochranou vonkajšej hranice Schengenu so Srbskom. To nás od roku 2015 stojí extra miliardy eur, a Brusel nám nenahradil ani cent, “dodal Orbán.

Na otázku, prečo sú Maďari tak veľmi proti povinnému prerozdeľovaniu migrantov, Orbán povedal: “Nepovažujeme týchto ľudí za moslimských utečencov, ale moslimských votrelcov.” Upozorňuje na fakt, že migranti cestovali cez bezpečné krajiny, a mali namierené do bohatších častí Európy, čím potvrdili , že sú hlavne ekonomickými migrantmi, a o bezpečie im zase toľko nejde.

“To nebola vlna utečencov, to bola invázia,” povedal Orbán a kritizoval Nemecko, “ktoré pokladáme za najlepší príklad disciplíny a vlády práva,” a ktoré sa zvrhlo “v chaos a anarchiu”, keď v roku 2015 pod kancelárkou Merkelovou dovolilo masívne ” ilegálne prekročenie hraníc “.

Orbán tiež zmienil nový “sociologický problém” Nemecka kvôli zločinnosti migrantov a teroru, ktorému sa jeho krajina chce vyhnúť.

“Veríme, že vysoký počet moslimov nevyhnutne vedie k paralelným spoločnostiam, pretože kresťanské a moslimské spoločenstvá sa nikdy nespoja,” povedal Orbán a dodal: “multikulturalizmus je len ilúzia. Nechceme ho. A nenecháme si ho vnútiť. “

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *