Slovensko Zo sveta

Orbán Nemcom: „Moslimských migrantov ste chceli vy, nie my! Nikdy si ich nenecháme vnútiť!“

Multikulturalizmus je ilúzia, migračná politika Angely Merkelovej je chaotická a anarchická, a viedla k prílivu moslimských „votrelcov“ vstupujúcich do Európskej únie.

Maďarsko neukazuje solidaritu s Európskou úniou vo veci prijímania imigrantov, a neprijalo ako Nemecko 2 milióny z nich, pretože: „Rozdiel je ten: Oni migrantov chceli. My nie. „Povedal to maďarský premiér Orbán v nedeľňajšom rozhovore pre nemecký BILD.

„Robíme svoju prácu ochranou vonkajšej hranice Schengenu so Srbskom. To nás od roku 2015 stojí extra miliardy eur, a Brusel nám nenahradil ani cent, „dodal Orbán.

Na otázku, prečo sú Maďari tak veľmi proti povinnému prerozdeľovaniu migrantov, Orbán povedal: „Nepovažujeme týchto ľudí za moslimských utečencov, ale moslimských votrelcov.“ Upozorňuje na fakt, že migranti cestovali cez bezpečné krajiny, a mali namierené do bohatších častí Európy, čím potvrdili , že sú hlavne ekonomickými migrantmi, a o bezpečie im zase toľko nejde.

„To nebola vlna utečencov, to bola invázia,“ povedal Orbán a kritizoval Nemecko, „ktoré pokladáme za najlepší príklad disciplíny a vlády práva,“ a ktoré sa zvrhlo „v chaos a anarchiu“, keď v roku 2015 pod kancelárkou Merkelovou dovolilo masívne “ ilegálne prekročenie hraníc „.

Orbán tiež zmienil nový „sociologický problém“ Nemecka kvôli zločinnosti migrantov a teroru, ktorému sa jeho krajina chce vyhnúť.

„Veríme, že vysoký počet moslimov nevyhnutne vedie k paralelným spoločnostiam, pretože kresťanské a moslimské spoločenstvá sa nikdy nespoja,“ povedal Orbán a dodal: „multikulturalizmus je len ilúzia. Nechceme ho. A nenecháme si ho vnútiť. „

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *