adplus-dvertising

Orbán: Migranti nesmú riešiť demografické problémy! Nesmieme akceptovať výmenu obyvateľov!

Počas prejavu maďarský premiér Viktor Orbán napadol myšlienku, že migrácia by mala byť využitá na vyriešenie demografických problémov, ktorým čelí mnoho západných krajín.

Počas prejavu na demografickom summite v Budapešti Viktor Orbán zdôraznil, že najdôležitejším problémom, ktorému v súčasnosti Európa čelí, je úbytok obyvateľov.

„Prečo to tak je?“ To rozhodne nie je kvôli nejakej chorobe kresťanskej civilizácie – koniec koncov počet kresťanov rastie po celom svete. To je všeobecne choroba Európy, „povedal Orbán.

Podľa maďarského premiéra nesmie byť prisťahovalectvo nikdy považované za riešenie demografických problémov.

„Nikdy nesmieme akceptovať výmenu obyvateľov,“ vyhlásil Orbán.

Orbán tiež poznamenal, že jeho vláda v súčasnosti pracuje na silnej politike, ktorá uprednostňuje rodinu a motivuje mať deti.

„Bez rodín a detí národné spoločenstvo zmizne,“ vysvetlil Orbán, „a ak národ zmizne, zo sveta zmizne niečo nenahraditeľné“.

Podľa Orbána môže byť budúcnosť národa a ľudí zaistená iba vtedy, ak budú rodinám národa zaručené lepšie finančné príležitosti mať deti na rozdiel od toho, že nebudú mať deti

„Vyhráme len vtedy, ak dokážeme vybudovať systém, v ktorom tí, ktorí rodia deti, žijú podstatne lepšie, než keby nemali rodinu,“ pokračoval Orbán.

To je spôsob, akým maďarská vláda presadzuje svoju rodinnú politiku.

Orbán tiež kritizoval „nezmyselný“ takzvaný zelený argument, že Európania by mali prestať mať deti, aby zachránili Zem, a povedal, že tento druh argumentu by mal byť úplne zamietnutý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.