Zo sveta

Orbán: Keď sa pozerám na Západ, tak neviem, či sa mám smiať alebo plakať

Maďarský premiér Viktor Orbán sa v rozhovore na rádiu Kossuth ohradil proti tomu, ako Západ, ktorý má “sám maslo na hlave”, neustále poučuje Maďarsko.

“Počas socializmu slovo “Západ” pre nás malo pozitívne konotácie a človek sa smial kritickým vyhláseniam sovietskej propagandy o Západe … Naproti tomu ale dnes ľudia v západnej Európe zomierajú kvôli nedostatku zdravotnej starostlivosti, ekonomiky veľkých štátov potrebujú byť zachránené pred finančným krachom, vidíme vlnu násilia a vojny gangov a ako sú zhadzované sochy. Pozerám sa na tieto krajiny, ako nám stále posielajú správy, ako máme správne žiť a ako máme správne vládnuť demokraticky, a potom neviem, či sa mám smiať alebo plakať,” povedal Orbán.

“Človek vidí druh liberálneho imperializmu v časti západnej Európy a u americkej ľavice. Snaží vnútiť svoj pohľad na svet krajinám, ktoré nezdieľajú rovnaké názory a medzinárodné súdy sú často súčasťou ich siete … je jednoduché nájsť spojenie na Sorosovú medzinárodnú sieť, ktorá je západoeurópskym veliteľstvom liberálneho imperializmu, “povedal tiež Orbán.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *