Optický test, ktorý odhalí podstatu vašej osobnosti - MAGAZÍN 1
Zaujímavosti

Optický test, ktorý odhalí podstatu vašej osobnosti

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Testy založené na optických ilúziách sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Takéto testy nájdete bežne na internete, ale hojne sú využívané aj samotnými psychológmi. Jeden taký optický test sme si pre vás pripravili aj my.

Je veľmi jednoduchý, stačí byť pozorný a úprimný sám k sebe. Pri jednotlivých obrázkoch si dávajte pozor na to, čo ste videli ako prvé. Práve tento detail odhalí podstatu vašej osobnosti. Takže čo vidíte na obrázku ako prvé?

Poznámka: Zapíšte si niekam, čo ste videli, ako prvé pri rôznych obrázkoch a na konci nájdete vysvetlenie.

1.
2
3
4

  1. Lev – Nikdy sa neuspokojíte s jednoduchým vysvetlením, vždy sa musíte dostať až k jadru veci. Nebojíte sa čeliť aj tým najhorším obavám. Ste veľmi statočný človek!
    Vták – Občas pôsobíte dosť ľahkomyseľne a v niektorých situáciách aj nezodpovedne. Zároveň máte tvorivú osobnosť a neutíchajúcu túžbu zmeniť svet k lepšiemu.
  2. Kačka – Ste veľmi emočne impulzívnym človekom, ktorý rozhodne neznáša stereotyp. Vaša nálada sa dokáže zmeniť v sekunde, tak rovnako sa dokážete aj rozhodnú. Máte tendenciu sa rozhodovať náhle a nečekane.                                                                                       Zajac – Než sa pre niečo rozhodnete radšej uvážite všetky následky, ktoré by vaše rozhodnutie mohlo vyvolať. Logika je u vás na prvom mieste, rozhodne to však neznamená, že ste chladnou a necitlivou osobou.
  3. Krokodíly – Každú situáciu musíte mať pod kontrolou. Zvyčajne sa staráte úplne o všetko a snažíte sa mať nad všetkým aj sami nad sebou maximálnu kontrolu. Nie ste však žiadny tyran, skôr pozorný manažér, šéf, skrátka rodený vodca. Vták – Ak k úspechu vedie strmá cesta vy s ňou nemáte najmenší problém, pretože sa vždy snažíte nájsť najlepšie riešenie. Nie ste človekom, ktorý sa prispôsobuje, skôr hľadáte kompromisy vhodné pre obe strany. Ste veľmi úprimný a spoločenský.
  4. Psí ňufák – Ak ste si na prvý pohľad všimli psieho ňufáka, študovali ste obrázok zľava doprava. Tento fakt vypovedá o veľmi silnom logickom myslení a rovnako tak o dôslednom prístupe k analýze reality. Druhú variantu obrázku ste s najväčšou pravdepodobnosťou zaznamenali až na samom konci obrázku. Psí chvost – Obrázok ste prechádzali očami sprava doľava, a preto ste si všimli výrazné plochy ako prvý. To o vás vypovedá, že problémy sa snažíte riešiť čo najoriginálnejším spôsobom. Často vyhľadávate kreatívne cesty a zaujímavé výzvy.

Zdroj: brightside.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *