adplus-dvertising

Okamura: „Čaputová napĺňa agendu Georgea Sorosa na podporu masovej migrácie a rozbitie Vyšehradskej štvorky“

Okamura ďalej spomenul aj to, že Čaputová otvorene podporuje „likvidáciu tradičnej rodiny, likvidáciu tradičných hodnôt a likvidáciu suverénnych štátov“.

Predseda SPD sa v pondelok na sociálnej sieti pozastavil na rozhovore slovenskej prezidentky pre Le Monde (písali sme o tom tu), z ktorého súdi, že Čaputová sa riadi podľa amerického multimiliardára Georgea Sorosa a pracuje na rozbití aliancie štyroch stredoeurópskych štátov V4.

Tomio Okamura napísal, že slovenská prezidentka podporila prerozdeľovania utečencov a podporila „európsku jednotu“ a „právny štát“. Takisto politik tvrdí, že pojem „právny štát“ je nový nástroj Bruselu, ako si podriadiť štáty Európskej únie, a „európska jednota“ je požiadavka na vytvorenie európskeho superštátu.

„Musíme byť medzi krajinami, ktoré hľadajú riešenia (migrácie), aj keď do našej krajiny utečenci nesmerujú. Je pravda, že v našom regióne je to citlivá téma, pretože nie sme zvyknutí na rozdielnosti, iné kultúry, iných ľudí, „uvádza slová slovenskej prezidentky s tým, že podľa nej je potrebné na jednej strane rešpektovať obavy ľudí a brať na ne ohľad, ale zároveň sa podieľať na hľadaní riešení, ako je posilnenie hraníc, rozdeľovanie utečencov, ktoré bude fungovať, a riešenie príčin, nie dôsledky migrácie.

„Čaputová to robí veľmi šikovne – medzi rozumné návrhy na posilnenie hraníc a riešenie príčin migrácie primieša aj neprijateľné prerozdeľovanie utečencov,“ dodáva.

Okamura ďalej spomenul aj to, že Čaputová otvorené podporuje „likvidáciu tradičnej rodiny, likvidáciu tradičných hodnôt a likvidáciu suverénnych štátov“: „Je to politik podporujúci unifikáciu Európy do jednotného štátu EÚ. Čaputová pracovala v neziskovke, ktorá dostávala peniaze od Sorosovej Open Society Fund“.

Na daný fakt poukázal v minulosti aj bývalý kandidát na slovenského prezidenta Martin Daňo. Tiež aj maďarské provládne médiá nazvali Čaputovú Sorosova agentkou. Na návšteve Maďarska slovenská prezidentka svoje napojenie na amerického finančníka Georgea Sorosa oficiálne odmietla.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Zdroj: cz.sputniknews.com / InfoVojna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.