Zo sveta

Ohavný prípad zo Švédska! Migranti v kúpeľni domu brutálne znásilňovali malé dievčatko

Štyria africkí migranti pôvodom z Eritrey boli obvinení z brutálneho znásilnenia 13-ročného švédskeho dievčaťa, ku ktorému došlo v kúpeľni domu, v regióne Örebro. Teraz sa objavili nové informácie o prípade.

Africkí migranti vo veku od 20 do 25 rokov sa pravdepodobne všetci vystriedali a znásilnili maloleté dievča po tom, ako ju v júni donútili skovať sa v kúpeľni v dome v meste Hallsberg. Jeden muž v skupine celý útok filmoval, informoval švédsky vysielateľ SVT.

„Znásilneniu predchádzalo fyzické násilie, ktoré spočívalo v tom, že najmenej dvaja z obžalovaných chytili dievča za krk a rameno a ťahali ju na toaletu. Obžalovaní následne pristúpili k vaginálnemu styku, “ uvádza sa v žalobe. Obeť, trinásťročná rodáčka zo Švédska, utrpela rôzne zranenia, ktoré zahŕňali vnútorné krvácanie, poranenia ruky a modriny na ramenách, pažiach, rukách a kolenách.

Hoci päť mužov bolo pôvodne zatknutých v súvislosti so sexuálnym útokom, iba štyria boli formálne obvinení z hrubého znásilnenia dieťaťa.
Pri zaznamenávaní trestného činu bol jeden z obžalovaných obvinený z
„trestných činov zneužívania fotografie a detskej pornografie“.

Prokurátori požiadali, aby boli všetci štyria obžalovaní v prípade, že budú
odsúdení, deportovaní späť do Eritrey a bude im zakázaný vstup do Švédska na dobu 15 rokov po výkone trestu.

10 Replies to “Ohavný prípad zo Švédska! Migranti v kúpeľni domu brutálne znásilňovali malé dievčatko

    1. Odrezať vtáka aj s guľami by mali tým, ktorí ich tam pozvali a pustili. A všetkým sprostým ľuďom , ktorí schvaľujú príchod týchto ľudí do Európy. Dobre MIlanko? Ja viem, zže nie všetci sú takí. ALe som si istý, že všetkých do jedného treba deportovať tam s odkiaľ prišli a situácia sa okamžite zmení.

  1. Dovolia si všetko. Berú to ako pomstu za kolonionálnu otrokársku minulosť. Tu pomôže len násilné sťahovanie všetkých migrantov do ich vlastí. Len sa bojím či už nieje neskoro. Anglicko je v háji, Francúzsko je v háji, Taliansko je v háji, Španielsko je v háji, Švédsko je v háji, Dánsko je v háji, Nórsko je v háji, Nemecko je v háji. Ostáva nám len jedno. Zjednotiť sa ako Národ, postaviť silnú armádu a chrániť celé Hranice, všetké cesty, letiská a každý meter hraníc a nevpustiť sem ani jedného migranta z Afriky ani z Ázie. Náš môže zachrániť už len toto.

  2. Poslať všetkých presídlencov do Ameriky – k zloduchom ako Soroš, de-Bill Gates, Rothschildovcom, Rockefellerovcom, Morganovcom, Goldmanovcom, a im podobným, ktorí toto vymysleli… Títo prehadzujú doláre nie lopatami, ale bagrami, takže majú dosť na to, aby sa o tento invázny druh „homo neanderthalensis“ náležite postarali ! … Lebo odtiaľ „vietor fúka“ – je to riadená migrácia z USA lóží, aby zničili „starý kontinent“ a bielu rasu…

    1. To je čo za verdikt zakazať 5 negrom po odsudeni zo znasilnenia na 15 rokov vstupu do Švedska.Na doživotie nevpustiť do ÉU štatov ani jedneho Eritrejca negra.

  3. To je čo za verdikt zakazať 5 negrom po odsudeni zo znasilnenia na 15 rokov vstupu do Švedska.Na doživotie nevpustiť do ÉU štatov ani jedneho Eritrejca negra.

  4. Tak, takto vyzerá neoliberálne Švédsko. Pozor Slováci, aby sme aj my tak nedopadli. Moc nám už k tomu nechýba. Neoliberáli už majú samosprávu, majú hrad, už im chýba iba vláda a parlament. Sme na okraji priepasti, či do nej spadneme, záleží iba na nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *