Ohavný prípad zo Švédska! Migranti v kúpeľni domu brutálne znásilňovali malé dievčatko - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Ohavný prípad zo Švédska! Migranti v kúpeľni domu brutálne znásilňovali malé dievčatko

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Štyria africkí migranti pôvodom z Eritrey boli obvinení z brutálneho znásilnenia 13-ročného švédskeho dievčaťa, ku ktorému došlo v kúpeľni domu, v regióne Örebro. Teraz sa objavili nové informácie o prípade.

Africkí migranti vo veku od 20 do 25 rokov sa pravdepodobne všetci vystriedali a znásilnili maloleté dievča po tom, ako ju v júni donútili skovať sa v kúpeľni v dome v meste Hallsberg. Jeden muž v skupine celý útok filmoval, informoval švédsky vysielateľ SVT.

„Znásilneniu predchádzalo fyzické násilie, ktoré spočívalo v tom, že najmenej dvaja z obžalovaných chytili dievča za krk a rameno a ťahali ju na toaletu. Obžalovaní následne pristúpili k vaginálnemu styku, “ uvádza sa v žalobe. Obeť, trinásťročná rodáčka zo Švédska, utrpela rôzne zranenia, ktoré zahŕňali vnútorné krvácanie, poranenia ruky a modriny na ramenách, pažiach, rukách a kolenách.

Hoci päť mužov bolo pôvodne zatknutých v súvislosti so sexuálnym útokom, iba štyria boli formálne obvinení z hrubého znásilnenia dieťaťa.
Pri zaznamenávaní trestného činu bol jeden z obžalovaných obvinený z
„trestných činov zneužívania fotografie a detskej pornografie“.

Prokurátori požiadali, aby boli všetci štyria obžalovaní v prípade, že budú
odsúdení, deportovaní späť do Eritrey a bude im zakázaný vstup do Švédska na dobu 15 rokov po výkone trestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *