Ohavný prípad z Británie: Migrant bodal do nevinnej ženy, ktorá s ním odmietla mať sex, až tak, že zlomil nôž - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Ohavný prípad z Británie: Migrant bodal do nevinnej ženy, ktorá s ním odmietla mať sex, až tak, že zlomil nôž

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sudánsky migrant, ktorý prišiel pred štyrmi rokmi hľadať azyl vo Veľkej Británii, bol odsúdený na 25 rokov väzenia za brutálnu vraždu, ku ktorej došlo vo februári v meste Leeds.

Migrant Karar Ali Karar (29) zavraždil ešte len 21-ročnú Jodi Miller. Jediným dôvodom bolo to, že dievča odmietlo mať sa Sudáncov sex.

Ten do nej tri minúty zo všetkých síl bodal nožom tak, že ho zlomil na tri kusy. Jedinú prestávku medzi ranami urobil preto, aby jej nadal do prostitútok a kopol ju. Obeť bodol celkom pätnásťkrát.

V čase vraždy boli na mieste ešte ďalší dvaja svedkovia, vrátane pätnásťročného chlapca, ktorý sa vraha snažil zastaviť, ale po vyhrážkach to vzdal. Zo súdneho pojednávania vyplynulo, že smrť nebola okamžitá a dievča dokázalo povedať, že vie, že umiera.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *