Ohavnosť, ktorá nemá obdobu! Migranti si pohadzovali 12 ročné dievča ako kus mäsa

Dvanásťročné dievča „si bolo podávané ako kus mäsa“ skupinou mužov na Blízkom východe, ktorí ju predali ako sexuálnu otrokyňu, informoval britský súd. Prokurátori na Birminghamskom korunnom súde tvrdia, že mladé dievča bolo opakovane znásilňované, nútené vykonávať sexuálne akty na cintoríne a zneužívané skupinou mužov.

V šokujúcom videu obeť uviedla, že stratila pojem o počte mužov, ktorými bola znásilnená. Päť mužov bolo obvinených z tohto strašného zneužitia: Mohammed Ali Sultan, Amjad Hussain, Shafiq Younas, Nazam Akhtar a Mohammad Rizwan a všetci popierajú, že by niekedy urobili niečo nesprávne.

Mladé dievča vypovedalo, že ju muži vyzdvihli „každý deň po škole“. Obeť uviedla, že toto obdobie bolo také neznesiteľné, že často uvažovala o samovražde.

Súd uviedol, že na mladú obeť jeden z piatich mužov tiež močil. „Tento prípad zahŕňa sexuálne vykorisťovanie mladého dievčaťa, ktoré poslúžilo ako kus mäsa na sexuálne uspokojenie niekoľkých mladých mužov,” tvrdí prokurátorka Michelle Heeley, QC. Ahmed bol neprítomný v súdnom konaní, pretože bol deportovaný do Pakistanu za „nesúvisiace trestné činy“. Ali Sultan čelí štyrom obvineniam z neslušného napadnutia a jedného obvinenia zo znásilnenia.

Shafiq Younas (35 rokov), je obvinený z orálneho znásilnenia mladého dievčaťa na cintoríne vo Wellingtone. Nazam Akhtar bol obvinený zo znásilnenia. Mohammad Rizwan je obvinený z nútenia dievčaťa vykonávať sexuálne akty a čelí dvom obvineniam z napadnutia.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *