Ohavnosť, ktorá nemá obdobu! Migranti si pohadzovali 12 ročné dievča ako kus mäsa - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Ohavnosť, ktorá nemá obdobu! Migranti si pohadzovali 12 ročné dievča ako kus mäsa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dvanásťročné dievča „si bolo podávané ako kus mäsa“ skupinou mužov na Blízkom východe, ktorí ju predali ako sexuálnu otrokyňu, informoval britský súd. Prokurátori na Birminghamskom korunnom súde tvrdia, že mladé dievča bolo opakovane znásilňované, nútené vykonávať sexuálne akty na cintoríne a zneužívané skupinou mužov.

V šokujúcom videu obeť uviedla, že stratila pojem o počte mužov, ktorými bola znásilnená. Päť mužov bolo obvinených z tohto strašného zneužitia: Mohammed Ali Sultan, Amjad Hussain, Shafiq Younas, Nazam Akhtar a Mohammad Rizwan a všetci popierajú, že by niekedy urobili niečo nesprávne.

Mladé dievča vypovedalo, že ju muži vyzdvihli „každý deň po škole“. Obeť uviedla, že toto obdobie bolo také neznesiteľné, že často uvažovala o samovražde.

Súd uviedol, že na mladú obeť jeden z piatich mužov tiež močil. „Tento prípad zahŕňa sexuálne vykorisťovanie mladého dievčaťa, ktoré poslúžilo ako kus mäsa na sexuálne uspokojenie niekoľkých mladých mužov,” tvrdí prokurátorka Michelle Heeley, QC. Ahmed bol neprítomný v súdnom konaní, pretože bol deportovaný do Pakistanu za „nesúvisiace trestné činy“. Ali Sultan čelí štyrom obvineniam z neslušného napadnutia a jedného obvinenia zo znásilnenia.

Shafiq Younas (35 rokov), je obvinený z orálneho znásilnenia mladého dievčaťa na cintoríne vo Wellingtone. Nazam Akhtar bol obvinený zo znásilnenia. Mohammad Rizwan je obvinený z nútenia dievčaťa vykonávať sexuálne akty a čelí dvom obvineniam z napadnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *