Odvážna slovenská lekárka? Rúška by vraj zdravá populácia nosiť nemusela

V televízii TA3 sa objavil rozhovor s všeobecnou lekárkou Zuzanou Pitoňákovou, ktorá však tak trochu zaskočila. Lekárka totiž hovorí o tom, že nie je úplne účinné, aby zdravá populácia nosila rúška.

“Rúška ako taká mňa pred infekciou nechráni, čiže je na mieste položiť si otázku, či naozaj tie rúška sú potrebné, aby ich zdravá populácia nosila.” hovorí lekárka.

Lekárka hovorí aj o tom, že mnoho zdravotných problémov vzniká aj preto, že sa rúška nosia príliš často. Ľudia by sa vraj mali chrániť pred infekciami hlavne budovaním si kvalitnej imunity a mať kvalitný spánok, dobrú stravu a radosť zo života.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *