Zo sveta

Odhalené! George Soros a Bill Gates podporujú klimatickú aktivistku Gretu Thunbergovú

16-ročná klimatická aktivistka Greta Thunbergová je pretláčaná celosvetovým establishmentom potom, čo prehovorila pred americkým Kongresom, stretla sa s pápežom a bola hlavnou ikonou tohto víkendového protestu proti zmene klímy.

Ako sa táto dospievajúce dievča stala tak dominantnou postavou v otázke ochrany klímy?

Žena, ktorá sprevádza Thunbergovú na väčšine verejných podujatí, je nemecká klimatická aktivistka Luisa-Marie Neubauerová.

Portál EuropeReloaded.com uviedol: „Thunbergová čoskoro získala aj svojho vlastného kouča – známu aktivistku Luisu-Marii Neubauerová. Aká je pravdepodobnosť, že mladé dievča, ktoré začne školský štrajk pri švédskom parlamente, prinúti žiakov z celého sveta, aby sa k nej pripojili a bojovali proti zmene klímy? A ako často majú 16-ročné deti svojho vlastného kouča? „

Ukázalo sa, že Neubauerová je „vyslankyňa mládeže“ nadácia „ONE“, medzinárodnej lobistickej organizácie financovanej Georgeom Sorosom, Billom Gatesp, a Melindou Gatesovou, Bonom a ďalšími.

V príspevku na Twitteri z roku 2018 Neubauerová napísala: „Výhody, že som veľvyslancom mládeže ONE: Stretávate sa s úžasnými aktivistami ONE po celom svete.“

Podľa webovej stránky organizácie: „ONE vznikla v rozhovoroch medzi Billom Gatesom a Bonom na začiatku roka 2000 kvôli potrebe lepšie informovať Američanov o extrémnej chudobe po celom svete“.

„Spoločne s Melindou Gatesovou, Bobbym Shriver, Georgeom Sorosom, Edem Scottom, Bobom Geldofom a Jamie Drummond vytvorili organizáciu zameranú na boj proti chudobe nazvanú DATA, ktorá sa zamerala na nasadzovanie celebrít a ďalších vplyvných jednotlivcov, aby naliehali na svetových vodcov, aby prijali konkrétne kroky v problémoch s vývojom, “ píše sa na webe.

Rovnako ako aktivista bojujúci proti zbraniam David Hogg, globalistický establishment používa ako nástroj Thunbergovú a ukazuje ju vo verejnom centre pozornosti, aby podporil svoju agendu, aj keď to znamená, že zneužíva teenagera s aspergerovým syndrómom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *