Slovensko

Od pondelka je veľká časť Slovenska v čiernej farbe. Veľká časť prevádzok sa zatvára

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Od pondelka 8.novembra 2021 sa veľká časť slovenských okresov sfarbuje na čierno, čo znamená úplne obmedzenie väčšiny prevádzok aj pre plne očkovaných ľudí. Do prísnejšieho červeného režimu prechádza aj hlavné mesto Bratislava.

Od 8. novembra sa do čiernej farby zaradí celkovo 36 okresov, v bordovej bude 34 okresov, v červenej 7. V oranžovej fáze ostane už len Komárno a Šaľa. 

V čiernych okresoch sa zatvára skoro všetko a výhody nemajú ani plne očkovaní. V čiernej fáze sú reštaurácie kompletne zatvorené a môžu predávať len cez okienko. Fitness centrá či wellnes sú zatvorené pre všetkých. Taktiež je v čiernych okresoch povinné nosenie respirátora v interiéri a rúška v exteriéri pre vzdialenosť menšiu než 2 m. V čiernom okrese sa neubytujete ani v hoteloch či penziónoch. Pre veriacich sú bohoslužby povolené s podmienkou dodržania kapacity pre jednotlivé protokoly.

One Reply to “Od pondelka je veľká časť Slovenska v čiernej farbe. Veľká časť prevádzok sa zatvára”

  1. Kto zatvorí, už neotvorí nikdy. Treba zdvihnúť hlavu a prekonať strach, lebo štát sa na vás vyserie, ale platby za vás nikto nezaplatí a z čoho budete žiť? Ak prídu higienici do prevádzky, treba ich vypískať, vyhnať ako to robia v Kanade a inde na svete. Oni nemajú práva, ktoré vám zakážu podnikať, ale skúšajú pokiaľ im dovolíte aby zašli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *