Slovensko

Od 6.mája sa Slovensko vracia do normálu! Otvárajú sa kaderníctva, solária, terasy…

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Premiéra Igor Matovič potvrdil rýchlejšie spustenie otvorenia obchodov a prevádzok na Slovensku. Od 6.mája sa tak Slovensko vracia do ako-takého normálu.

Naraz sa teda od stredy spustí druhá a tretia fáza. Samozrejme všetko za prísnych hygienických pravidiel: dezinfekcia rúk, 25 metrov štvorcových na jedného zákazníka, dvojmetrové rozostupy a zostáva aj povinnosť nosiť rúška.

Otvoria sa aj letné terasy, ale len v rámci vonkajších terás, kde budú môcť sedieť len dvaja ľudia za jedným stolom, alebo rodiny s deťmi. Otvoria sa aj kaderníctva, soláriá, pedikúry, manikúry či kozmetické salóny.

Vrátia sa aj taxislužby, ktoré budú musieť plniť nové bezpečnostné pokyny. Ľudia budú môcť opäť navštíviť aj múzeá, galérie, knižnice, vonkajšie turistické atrakcie (hrady, zámky, ZOO) a výstavné plochy.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *