Zo sveta

Očkovanie mi predĺžilo vlasy a vybielilo zuby. České MISS robia reklamu očkovaniu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

České missky robia reklamu na očkovanie. V reklame s názvom „Očkování – Ověřuj si informace z kvalitních zdrojů“ hovoria, že po očkovaní sa im predĺžili vlasy či nohy. Ďalšia misska hovorí, že po očkovaní sa jej vybielili zuby.

Celé to má byť teda mierené na to, aby si ľudia overovali informácie a dali sa zaočkovať. Ostatným ďakujú, že sa nechali zaočkovať a možno aj vďaka zaočkovaným budú mať veľké finále s divákmi.

Aj keď reklama má byť „vtipne“ mierená na to, aby ľudia neverili všetkým správam o očkovaní, ľudia ju skôr kritizujú, o čom svedčí aj veľký počet negatívnych reakcii. Negatívne reagovalo na reklamu 646 ľudí a 44 pozitívne.

3 Replies to “Očkovanie mi predĺžilo vlasy a vybielilo zuby. České MISS robia reklamu očkovaniu

  1. Bratia Slováci, stydím se, že jsem Češka, Miss čím dále hloupější projev, vůbec nejsou hezké, bílé jak vápno – ok, viděla je poprvé, ale neuvědomují si, až je půjdou žalovat rodiče dětí, které se na základě této stupidity půjdou nechat očkovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *