Očkovacia lotéria a jej moderátori tak vrieskali do telefónu, že žena skoro skolabovala - MAGAZÍN 1
Slovensko

Očkovacia lotéria a jej moderátori tak vrieskali do telefónu, že žena skoro skolabovala

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Očkovacia lotéria za milióny eur veľmi nepomáha k vyššiemu počtu očkovaných ľudí a práve naopak, zažíva obrovskú kritiku. Heslo lotérie “byť zdravý sa oplatí” a kričanie moderátorov nebolo veľmi k veci.

Súťažiaci Matej hraj o 100-tisíc eur a moderátori ho svojim krikom tam vystrašili, že telefón radšej položil. Matej totiž zdvihol tesne pred uplynutím 20-sekundového limitu a Wisterová s Forgáčom mu namiesto predstavenia sa a pozdravu, začali jačať do telefónu. 

“Ja som si myslel, že to je nejaký prank. Nie je predsa normálne sa najprv predstaviť, až potom prípadne vydávať divné zvuky (najlepšie teda bez tých zvukov)?” odpovedal Matej užívateľovi na Reddite na otázku, či sa zľakol, keď mu Wisterová začala jačať do telefónu. Matej tak o 100-tisíc eur prišiel. 

“Po zložení telefónu som išiel utrieť riady a zrazu mi len napadlo, že “nejde teraz tá očkovacia lotéria”? A keď išli žrebovať ďalšieho človeka, tak povedali niečo štýlu “vďaka Matejovi z Ružindola teraz hráme o 200 000€”. Mama išla zinfarktovať a o 10 minút som mal v group chate niekoľkokrát poslaný meme “Matej z Ružindola”,” opísal Matej pocity tesne po telefonáte.

“Asi prvé dve hodinky som si hovoril, že toto je koniec môjho života. Bohužiaľ takéto veci sa stávajú, ja síce nie som veriaci, ale verím v to, že veci sa dejú v živote tak, ako sa majú a možno vďaka tomu, že som nevyhral sa mi stane iná dobrá vec. Who knows,” dodal.