Ochranka napadla otca bez rúška pred dcérkou: „Tati ja chcem ísť domov“ kričalo dieťa (Video)

Na sociálnej sieti sa začalo šíriť video z obchodného centra v Českých Budejoviciach. Na záberoch vidíme ochranku, ktorá sa fyzicky pretláča s mužom, ktorý na sebe nemá nasadené rúško. Popis videa hovorí, že ochranka napadla otca s dieťaťom pre to, že nemal na sebe rúško. Či bol toto dôvod agresívneho zásahu ochranky nevieme (video na konci článku)

Počas celého agresívneho incidentu je počuť plačúcu malú dcérku napadnutého. Tá dokonca v jednom momente hovorí, že chce ísť domov. Správanie ochrankárov vyzerá dosť neprofesionálne a malé dieťa si určite zažilo traumu. Na konci videa tvrdí jeden z ochrankárov, že otec zaútočil prvý.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353