Obrovské rodinkárstvo na bystrickej župe: Lunter po synovi dal exkluzívny flek bratrancovi! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Obrovské rodinkárstvo na bystrickej župe: Lunter po synovi dal exkluzívny flek bratrancovi!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Ján Lunter si urobil svoj volebný marketing aj na tom, že chce odstrániť rodinkárstvo, ktoré zaviedol Marian Kotleba na banskobystrickej župe. Kotleba vtedy zamestnal svoju manželku Frederiku na bezvýznamnom poste kde zarábala 500€ a svojho brata Mareka Kotlebu, ktorý mal plat o sto eur vyšší. Lunterovci toto rodinkárstvo od začiatku neustále kritizovali. Dnes je však všetko inak.

Župan Lunter ako prvé na BBSK urobil to, že zrušil priestory, kde mohli cvičiť zamestnanci úradu BBSK. Z priestorov posilňovne vypratali činky a stroje na cvičenie. Celé to prezentovali ako miesto, kde posilňovali fašisti. V skutočnosti tam cvičili obyčajní zamestnanci, ktorí s Kotlebom nemali nič spoločné.

Druhú dôležitejšiu vec, ktorú po nástupe urobil liberálny župan Lunter, bolo, že okamžite zamestnal svojho synáčika Ondreja Luntera a dal mu miesto podpredsedu kraja za exkluzívny plat. Treba pripomenúť, že za čias Kotlebu na úrade neexistovali podpredsedovia a teda kraj šetril tisíce eur mesačne.

Podpredseda BBSK Ondrej Lunter, ktorý dostal lukratívne miesto od otca Jána Luntera.

Ondrej Lunter je aj blízkym priateľom so zakladateľom strany Progresívne Slovensko Martinom Dubécim. S Progresívnym Slovenskom však má blízko aj Banskobystrický kraj. BBSK podpísalo zmluvu na právne služby s firmou, v ktorej je konateľom práve člen strany PS JUDr. Radovan Pala. Podla zamestnancov župy sú práve časté návštevy na BBSK od členov strany Progresívne Slovensko. Celé to vyzerá teda ako slušný biznis, ktorý zaplatia obyvatelia kraja.

S poslednou informáciou super-rodinkárstva prišiel portál Plus 7 dní, ktorý informuje o tom, že župan Lunter najnovšie zamestnal aj svojho bratranca Pavla Pisára, ktorý dostal lukratívny flek riaditeľa na Banskobystrickej regionálnej správe ciest, ktorá patrí pod župu.

Ján Lunter teda podpisuje zmluvy s blízkymi priateľmi svojho syna a rozdáva lukratívne pracovné miesta, ktoré sa ani nemôžu rovnať s tým, čo urobil Marian Kotleba. Pri Lunterovi sa jeho rodina a blízki majú naozaj fantasticky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *