Slovensko

Objavilo sa tak nádherne video o Slovensku, že ľudia zo sveta sa chcú pobaliť a ísť sem!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavilo video o našom krásnom Slovensku. Video je natočené veľmi kvalitne a zachytáva tie najkrajšie časti v našej krajine.

Hike the World youtubový kanál pridal video o Slovensku, ktoré berie dych. Nádherne zábery z dronu a krásna hudba vás chytia za srdce. A nie len vás! Užívatelia z celého sveta komentujú pozitívne tieto zábery a niektorí sa chcú dokonca pobaliť a odísť okamžite sem!

Aj to je znak toho, aby sme boli ešte viac hrdí na našu krásnu krajinu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!