"Obchytkávajú ich pod vodou, vyzliekajú im plavky v bazéne" nemecký časopis opísal správanie migrantov v krajine - MAGAZÍN 1
Zo sveta

“Obchytkávajú ich pod vodou, vyzliekajú im plavky v bazéne” nemecký časopis opísal správanie migrantov v krajine

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Hoci sú nemeckí politici a štátne autority politickou korektnosťou viazaní k tomu, aby neinformovali o pôvode páchateľov sexuálneho obťažovania na nemeckých kúpaliskách, feministický magazín Emma v sebe našiel dosť odvahy na tento problém upozorniť.

Autorka Annika Ross sa neohrozene pustila do ochrany žien a upozornila na to, že sú mladí migranti zodpovední za väčšinu sexuálneho obťažovania na nemeckých plavárňach.

“Ženy sú masívne obťažované migrantmi, plavkyne sú zneužívané. Okrem toho je tu vysoký stupeň násilia a nedostatok rešpektu! Vonkajší bazén by mal byť miestom odpočinku a nie miestom hrôzy! “Posťažoval sa prezident asociácie nemeckých plavcov Peter Harzheim.

Podľa polície v severnom Porýnie-Vestfálsku majú väčšinu sexuálneho obťažovania v tamojších vonkajších bazénoch na svedomí mladí muži zo Severnej Afriky, Arábie a Turecka. Magazín opísal, že sú mladé dievčatá často obťažované migrantmi, ti ich osahávajú pod vodou, vyzliekajú z plaviek a natáčajú v sprchách. Migranti tiež terorizujú rodiny, ktoré sa snažia užiť si deň pri bazéne.

Niektoré plavárne vraj v zúfalstva zakázali vstup migrantov, aby ochránili nemecké ženy. Opatrenia však museli zrušiť po tom, čo si na neho sťažovali ľavicové liberálne skupiny.

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *