Slovensko

Nový premiér číta všetko z papierov a počítača, a nevie z hlavy nič povedať? (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 sa stretol Robert Fico s Eduardom Hegerom, ktorý má byť novým premiérom Slovenskej republiky. Miesta si majú vymeniť s Igorom Matovičom, ktorý by sa tak mal stať ministrom financií.

Šéf Smeru nešetril Hegera a skritizoval ich vládnutie „Tak, ako nefunguje vláda, parlament, či sľubovaná ekonomická pomoc pre obyvateľstvo, prestáva kvôli pravicovej vláde fungovať aj celá naša krajina. Svojim ničnerobením spôsobila, že sa zvyšuje nezamestnanosť, podniky či prevádzky vo veľkom krachujú a ľudia prichádzajú o istoty a perspektívu dôstojného života. A čo je najhoršie, ešte stále rastie počet mŕtvych..“ povedal Fico v relácii.

Fico dokonca označila Hegera za človeka, ktorý podľa neho všetko číta z papierov a počítača, a sám nevie nič z hlavy povedať.