Nový premiér číta všetko z papierov a počítača, a nevie z hlavy nič povedať? (Video)

V diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 sa stretol Robert Fico s Eduardom Hegerom, ktorý má byť novým premiérom Slovenskej republiky. Miesta si majú vymeniť s Igorom Matovičom, ktorý by sa tak mal stať ministrom financií.

Šéf Smeru nešetril Hegera a skritizoval ich vládnutie „Tak, ako nefunguje vláda, parlament, či sľubovaná ekonomická pomoc pre obyvateľstvo, prestáva kvôli pravicovej vláde fungovať aj celá naša krajina. Svojim ničnerobením spôsobila, že sa zvyšuje nezamestnanosť, podniky či prevádzky vo veľkom krachujú a ľudia prichádzajú o istoty a perspektívu dôstojného života. A čo je najhoršie, ešte stále rastie počet mŕtvych..“ povedal Fico v relácii.

Fico dokonca označila Hegera za človeka, ktorý podľa neho všetko číta z papierov a počítača, a sám nevie nič z hlavy povedať.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353