Slovensko

Nový Čas opäť prerazil dno! Kotleba sa rozvádza? Tak je fašista!

Denník Nový Čas a jeho redaktori opäť prerazili dno ľudskosti a sebareflexie.

Dnes prišli so správou, že Marian Kotleba sa rozvádza a bez skutočných faktov píšu o tejto veci, ako keby mali informácie z prvej ruky. Ak by aj tieto informácie boli pravdivé, nemohli by sme to mať nikomu za zlé. Ľudia sa predsa rozvádzajú a Kotleba by nebol prvý, a úplne by sme to vedeli pochopiť, veď byť manželkou tak kontroverzného človeka, akým je Marian Kotleba, určite nie je ľahké.

A nepomáhajú tomu ani médiá, akými je Nový Čas, ktorý bez kúska rešpektu a sebauvedomenia píšu o Kotlebovi, ako o fašistovi. Nevadí im ani tak citlivá téma, akou je rodina a láska. Redaktor, ktorý dokáže napísať takýto článok určite žiadnu rodinu nemôže mať a musí trpieť istým komplexom.

„Šéf ĽSNS prežíva možno jedno z najnepríjemnejších období v živote. K stagnujúcim preferenciám hnutia či trestným stíhaniam členov jeho fašistickej strany sa pridružil aj krach Kotlebovho manželstva.“ z týchto slov je jasné, že redaktor Času musí mať isté poruchy a sám prispieva k nenávisti, proti ktorej často tieto choré liberálne médiá akože „bojujú“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *