Politika

Novozvolený europoslanec Radačovský zotrel štandardných politikov jedným vyhlásením: „Neurážajte prosím mojich voličov“

Čerstvo zvolený europoslanec a bývalý sudca Miroslav Radačovský sa vyjadril k všetkým politikom štandardných strán, ktorí už teraz odmietajú spoluprácu s poslancami za ĽSNS.

Aj keď Miroslav Radačovský kandidoval, ako nezávislý, na kandidátnej listine Ľudovej strany Naše Slovensko, politici zo štandardných strán s ním odmietajú spoluprácu v európskom parlamente. Vyjadril sa tak napríklad poslanec neoliberálnej strany Progresívne Slovensko Šimečka, Beňová za SMER, a aj ostatní novozvolení europoslanci zo Slovenska.

Aj premiér Peter Pellegrini sa vyjadril, že na 12 z 14 poslancov zo Slovenska sa bude dať spoľahnúť v Európskom parlamente a budú hájiť Európske Slovensko.

„Vážení kolegovia europoslanci, Slovensko rozhodlo vyslať 13 poslancov do EP, aby obhajovali záujmy Slovákov podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Ešte sme ani nezasadli do poslaneckých lavíc a už poniektorí z nás, zástupcov Slovenska, sa navzájom urážajú, dehonestujú, ba dokonca používajú výrazy „nepodáme Vám ruku“, „nikto Vám ruku nepodá“, „ste tu zbytočne zvolení“, nikto s Vami ani rozprávať nebude“, „nepôjdeme s Vami na obed“. Nie je to dobré, nie je to v záujme Slovenska a, nehnevajte sa, urážate a dehonestujete tých, ktorí aj mne dali svoj hlas. Môžeme mať rôzne názory na dielčie problémy, ale vždy musíme mať spoločný záujem na tom, aby naša vlasť Slovensko, bola suverénnym národným štátom v rámci EÚ.“ uviedol Miroslav Radačovský.

Radačovský chce spájať všetkých poslancov, aby neškodili Slovensku „Ja osobne urobím všetko pre to, aby sme na ten obed išli spoločne, ja urobím všetko pre to, aby sme si podávali ruky a to s každým europoslancom a spoločne riešili problémy vo vzájomnej úcte tak, aby to nebolo na škodu nielen Slovensku, ale žiadneho národnému štátu. A určite tento sľub splním, pretože je to v záujme tých, čo ma volili, ale aj tých, čo volili Vás. “ dodal.

8 Replies to “Novozvolený europoslanec Radačovský zotrel štandardných politikov jedným vyhlásením: „Neurážajte prosím mojich voličov“

    1. odpoveď pre fanta-nemusia ho objímať,stačí,keď sa budú slušne správať-veď chceme Slušné Slovensko,či nie???

  1. To čo hovoria o ktoromkoľvek človeku z hocijakej strany, ktorého niekto volil, akoby vraveli nie len jemu, ale priamo tomu voličovi. Hamba takýmto vyjadreniam. Týto majú mať plat europoslanca? Urážať vie hocikto, nemusí sa ani vyhrievať v Bruseli. Takéto správanie nie je diplomatické, nech majú svoj názor, nechajú si a nedehonestujú. Raz tam idú spolu, všetci boli právoplatne zvolení… tak musia spolupracovať. Ak sa im niekto nepáči a spolupracovať nechcú, nech sedia doma.

  2. Takto sa vyjadrujú a správajú strany“plné tolerancie, liberalizmu,lásky k Slovákom a Slovensku a akože slušnosti“ samé prázdne reči a sľuby pred voľbami. Potom na to zabudnú a už len urážky a spolupracovať nechceme…Toto je akože v prospech našej krajiny?

  3. My coder is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the costs. But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on a number of websites for about a year and am concerned about switching to another platform. I have heard good things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress posts into it? Any help would be greatly appreciated!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *