Nové uniformy zakazujú študentkám nosiť sukne. Polícia im bránila ísť do školy! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nové uniformy zakazujú študentkám nosiť sukne. Polícia im bránila ísť do školy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Študentky zo strednej školy v Lewes vo Východnom Sussexe (Anglicko) odmietajú nové “rodovo neutrálne” uniformy v podobe nohavíc.

Škola ešte cez prázdniny zaslala žiakom dopis, v ktorom nové pravidlá hovoria, že dievčatá nesmú nosiť sukne, ktoré boli celé desaťročia tradíciou dievčenskej školskej uniformy.

Žiačky si museli zakúpiť nové uniformy, kde sukne nahradili nohavice, aby tak boli rodovo neutrálne a neurážali tak žiakov, ktorí sú ideologicky na strane LGBTI.

Dievčatá sa ale rozhodli prísť do školy klasicky v sukniach. Brány im však neotvorili a školu strážila polícia. Čo dodať? Vitajte v 21. storočí, kde liberálny svet diktuje takéto zvrátené pravidlá. Dievčatá nesmú nosiť sukne, ale muži, ktorí sa cítia ako ženy, môžu hrať v ženskom tíme, či chodiť na ženské toalety.

https://www.youtube.com/watch?v=bnjaUn0c3yE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *