Slovensko

Nové nahrávky z chaty: Lipšica chcú zraziť na priechode a Kaliňákovi pichnúť vidličku do čela

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najnovšie správy z nahrávok na chate pri Leviciach hovoria o tom, že syn bývalého prezidenta polícia Tibora Gašpara má Róberta Kaliňáka pekne v zuboch a keď nie je s nimi, veľmi vulgárne na neho nadáva.

Gašpar mladší rozpráva o Robertovi Kaliňákovi v jeho neprítomosti veľmi vulgárne a naznačuje, že ak by mohol, fyzicky by mu ublížil. Verejne prezentuje svoje tajné predstavy, ako by to spravil. 

„…Tu bude vyprávať, že kto rodina. K***t, by som mu pichol tú vidličku do čela,“ reaguje podľa denníka Postoj Gašpar mladší na Kaliňákové prechádzajúce slová o tom, že Tibor Gašpar je pre neho ako rodina. 

„K***t vyj***ný. Ježiš, jak ho dobijem raz, strašne, ho zj**em z tej motorky, mu dám takú čelovicu,“ povedal tiež Gašpar mladší Marekovi Parovi a Miroslavovi Bödörovi na adresu Roberta Kaliňáka.

Kaliňáka tiež ohováral aj Bödör a prekáža mu, ako bývalý minister vnútra Kaliňák hýbe očami „Behá s tými očami, do p**i, doľava, doprava, doprava, doľava, do p**i, tak jak potkan.“ Advokát Para mu na to hovorí, že ho kvôli tomu volajú „Kaliho oči“.

Advokát Marek Para a Pavol Gašpar majú v zuboch aj Daniela Lipšica „Jedine, že ho zrazíme na prechode aj bez ponožiek,“ hovorí Para o Lipšicovi podľa Denníka N.  Pavol Gašpar hovorí tiež „Keď ich odsúdia, tak ja odjeb*m Lipšica:“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *