adplus-dvertising

Nová zábavka? Len tak päsťou do tváre nevinnej 92 ročnej babičke (Video)

Otrasný prípad z minulého mesiaca sa stal v americkom New Yorku, kde 31 americký černoch napadol nevinnú 92 ročnú bielu babičku. Tú trafil päsťou do tváre, na čo padla na zem a udrela si hlavu o hasičský hydrant.

Útočník je muž z Bronxu, ktorý má za sebou už viac ako 100 zadržaní. Babička, ktorá nechcela byť menovaná opísala situáciu, ako keby ju trafila tehla a následne si narazila hlavu o hydrant. Polícia útočníka vypátrala a zatkla.

Je to pokračovanie hry, ktorá bola populárna v roku 2017 v Amerike?

Išlo o Knockout Game, kde sa útočníci snažili jedným úderom „vypnúť“ úplne náhodného okoloidúceho nevinného človeka, ktorý nič nečaká.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.