Nová talianska vláda prepíše Salviniho dekrét, ktorý chránil Európu pred migrantmi. Otvoria im prístavy - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Nová talianska vláda prepíše Salviniho dekrét, ktorý chránil Európu pred migrantmi. Otvoria im prístavy

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Budúci koaličný partner vlády, strana PD chce dať prepísať Salviniho dekrét o bezpečnosti. Hlavne body, ktoré sa týkajú mimovládnych lodí a ilegálnej migrácie, ktorá podľa ich fanaticky proeurópskych ideálov alibisticky ospravedlňuje slovo “ilegálny” nahradením slova za “humanitárny”, píše Slová žijúci v Taliansku Ľuboš Hrica.

Inak povedané otvoriť prístavy komukoľvek a tisíce migrantov sa môžu hrnúť cez Taliansko do Európy.

Pre nich je absolútne nepodstatné, kde končia hranice Európskej Únie, pretože humanitárna pomoc je bez hraníc. Čiže týmto spôsobom citovo vydierajú európanov žijúcich príliš na vysokej nohe, aby si naplnili ich choré programy a spravili si z Európy Afriku číslo dva.

Tento trend naštartovali hlavne nemecké mimovládne lode, ktoré v tomto období môžu priviesť do Talianska približne 50 tisíc afrických migrantov.

Okrem mimovládnych lodí a pre dobré poveternostné podmienky, sa začali vylodenia samostatných malých plavidiel, ktoré tieto čísla môžu zdvihnúť až dvojnásobok. Invázia Talianska môže začať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *