Nová šéfka Európskej komisie chce vytvoriť nové migračné koridory, pretože je našou povinnosťou pomáhať migrantom - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Nová šéfka Európskej komisie chce vytvoriť nové migračné koridory, pretože je našou povinnosťou pomáhať migrantom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec Milan Uhrík predstavil novú šéfku Európskej komisie nemeckú ministerku Ursulu von der Leyen, ktorá vo svojom príhovore povedala pár zaujímavostí.

Milan Uhrík vo svojom príspevku píše toto:

“Novou predsedníčkou Európskej komisie sa stala dvojníčka Angely Merkelovej, nemecká ministerka Ursula von der Leyen. Aj o nej vám prinášam zopár podstatných informácií, ktoré vám v médiách opäť zabudli spomenúť. Vo svojom kandidátskom príhovore v Európskom parlamente:

– sa pochválila tým, že počas imigračnej krízy zobrala k sebe domov v štýle reality show imigranta, aby ukázala, akí sú skvelí.
– vyhlásila, že bude presadzovať pristúpenie celej EÚ k Istanbulskému dohovoru.
– plánuje pripraviť nový európsky pakt o imigrácii so systémom povinného prerozdeľovania “imigračného bremena”.
– chce vytvoriť nové imigračné koridory, lebo “je našou povinnosťou zachraňovať životy”.
– plánuje vytvoriť nový európsky úrad na kontrolu dodržiavania otvorených hraníc pre všetkých.
– požaduje vytvorenie spoločnej európskej armády pod velením Bruselu, ktorá by okrem iného chránila demokraciu v členských štátoch EÚ (podobne ako Varšavská zmluva).
– spoločnú zahraničnú politiku chce presadzovať väčšinovým hlasovaním, t.j. aj napriek nesúhlasu menších krajín.
– po tomto jej príhovore ju frakcie SMERu a KDH zvolili do funkcie predsedníčky Európskej komisie. Len aby ste vedeli, kto za koho hlasuje”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *