Slovensko

Niektoré vakcíny môžu vyvolať ťažké vedľajšie účinky u tých, ktorí prekonali vírus a nevedia o tom, tvrdí Krčméry

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Profesor Vladimír Krčméry hovoril v relácii televízie Markíza v Na Telo aj o nežiadúcich účinkoch niektorých vakcín, ktoré môžu spôsobiť to, že človek už prekonal koronavírus, ale nevie o tom.

Niektorí učitelia na Slovensku, ktorí boli očkovaní vakcínou AstreZeneca sa totiž sťažovali na vysoké horúčky po očkovaní. Dokonca kvôli tomu neotvorili aj niektoré školy.

Krčméry to vysvetlil „….my v žiadnom prípade nechceme nejakým spôsobom robiť tuná nejaké triedenie alebo sortírovanie vakcín, ale je pravda, že niektoré vakcíny, môžu vyvolať ťažké vedľajšie nežiadúce účinky u tých, ktorí prekonali vírus a nevedia o tom…“ hovoril profesor s tým, že na Slovensku už máme veľa ľudí, ktorí prekonali koronavírus, ale nevedia o tom

Títo ľudia podľa Krčméryho už akoby v sebe majú prvú dávku a sa silné vedľajšie účinky by vysvetlil týmto príkladom. Podľa profesora presne nevieme, kedy je ideálne očkovať druhou dávkou.