Niektoré vakcíny môžu vyvolať ťažké vedľajšie účinky u tých, ktorí prekonali vírus a nevedia o tom, tvrdí Krčméry

Profesor Vladimír Krčméry hovoril v relácii televízie Markíza v Na Telo aj o nežiadúcich účinkoch niektorých vakcín, ktoré môžu spôsobiť to, že človek už prekonal koronavírus, ale nevie o tom.

Niektorí učitelia na Slovensku, ktorí boli očkovaní vakcínou AstreZeneca sa totiž sťažovali na vysoké horúčky po očkovaní. Dokonca kvôli tomu neotvorili aj niektoré školy.

Krčméry to vysvetlil „….my v žiadnom prípade nechceme nejakým spôsobom robiť tuná nejaké triedenie alebo sortírovanie vakcín, ale je pravda, že niektoré vakcíny, môžu vyvolať ťažké vedľajšie nežiadúce účinky u tých, ktorí prekonali vírus a nevedia o tom…“ hovoril profesor s tým, že na Slovensku už máme veľa ľudí, ktorí prekonali koronavírus, ale nevedia o tom

Títo ľudia podľa Krčméryho už akoby v sebe majú prvú dávku a sa silné vedľajšie účinky by vysvetlil týmto príkladom. Podľa profesora presne nevieme, kedy je ideálne očkovať druhou dávkou.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353