Nicholsonovej sa nepáči, že Harabin sa chce stretnúť s Kotlebom. Nazvala ho iluminátom a padúchom - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nicholsonovej sa nepáči, že Harabin sa chce stretnúť s Kotlebom. Nazvala ho iluminátom a padúchom

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera sa Štefan Harabin vyjadril na prípadnú spoluprácu s Marianom Kotlebom, zastaviť sily neoliberalizmu na Slovensku. Okamžite reagovala dotknutá ultraliberálna europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Štefana Harabina nazvala iluminátom a padúchom.

“By ma veľmi zaujímala definícia “normálnych” ľudí a “normálneho” Slovenska od tohto ilumináta. “Poznám zopár ľudí, zopár slovenských rodín, ktoré tu desiatky rokov vytvárajú hodnoty a vychovávajú slušných a rozhľadených Európanov, a tí majú dnes zbalené kufre a booknuté letenky a čakajú len na to, ako dopadnú voľby. Na krku majú 5 krížikov, aj viac a začať nový život v cudzej krajine je pre nich scary vidina. Ale oveľa viac sa boja vlády potentátov, akým je aj tento duchom slabý “sudca”, ktorý je zodpovedný za stav súdnictva, nevymožiteľnosť práva a demontáž právneho štátu na Slovensku. Nedovoľme, aby tento “normálny” padúch vytlačil zo Slovenska slušných ľudí.” napísala Nicholsonová na sociálnej sieti.

Lucia Nicholsonová reagovala priamo na toto video vyhlásenie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *