Politika

Nicholsonovej sa nepáči, že Harabin sa chce stretnúť s Kotlebom. Nazvala ho iluminátom a padúchom

Včera sa Štefan Harabin vyjadril na prípadnú spoluprácu s Marianom Kotlebom, zastaviť sily neoliberalizmu na Slovensku. Okamžite reagovala dotknutá ultraliberálna europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Štefana Harabina nazvala iluminátom a padúchom.

„By ma veľmi zaujímala definícia “normálnych” ľudí a “normálneho” Slovenska od tohto ilumináta. „Poznám zopár ľudí, zopár slovenských rodín, ktoré tu desiatky rokov vytvárajú hodnoty a vychovávajú slušných a rozhľadených Európanov, a tí majú dnes zbalené kufre a booknuté letenky a čakajú len na to, ako dopadnú voľby. Na krku majú 5 krížikov, aj viac a začať nový život v cudzej krajine je pre nich scary vidina. Ale oveľa viac sa boja vlády potentátov, akým je aj tento duchom slabý “sudca”, ktorý je zodpovedný za stav súdnictva, nevymožiteľnosť práva a demontáž právneho štátu na Slovensku. Nedovoľme, aby tento “normálny” padúch vytlačil zo Slovenska slušných ľudí.“ napísala Nicholsonová na sociálnej sieti.

Lucia Nicholsonová reagovala priamo na toto video vyhlásenie:

10 Replies to “Nicholsonovej sa nepáči, že Harabin sa chce stretnúť s Kotlebom. Nazvala ho iluminátom a padúchom

  1. Áno,povedala to dobre že ľudia čakajú,ako dopadnú voľby.Lebo ak sa tam dostanú PS a im podobná čvarga,tak sa niet čo čudovať že si balia kufre.

  2. Riadna P-I-X-L-A.Normálny človek nemôže voliť Drogového dílera a podporovateľa drog / PS Spolu a SAS /Daňového podvodníka / Za Ľudí /,Blázna ktorému nič nevyhovuje / Matovič /.Ale nakoľko nemôžem voliť ani SMER,SNS / pretože majú riadne za ušami /,Maďarov / pretože tých zaujíma len ich menšina /, Kresťanov / pretože sa spreneverili kresťanským hodnotám tým,že podporujú LGBTI / tak sa mi výber rapidne zúžil.Vlastne zisťujem,že zase budem musieť voliť proti niekomu,a nie za niečo dobré pre Slovensko.Alebo neisť voliť.Ale ak nepôjdem voliť,tak vlastne dám časť hlasu všetkým debilom,ktorých som voliť nechcel.

      1. To je aká,ta naša.Na SVK nie je volitelná skoro žiadna strana,pretože každý má niečo za ušam, a každý che ostatných ošklbať.Asi tak.

  3. Ale čo sa dalo od tejto neo-liberálky čakať ?! … Liberálkovia majú všetky hodnoty v hlave hore nohami…
    Len škodí a intriguje proti SK – doma, aj v EP !

  4. Bože táto trubka z luníka s ukoncenou základnou školou sa nehanbí?ja chápem že liberáli potrebujú medzi seba ľahko podplatitelneho človeka ,ktorý nemá zásady a žiadnu emocionálnu inteligenciu,ale táto cigna je už moc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *