Zo sveta

Nicholsonová tvrdí, že Uhrík v EÚ nič nerobí, ale jeho vyjadrenia sledujú milióny ľudí, jej len hŕstka

Liberálka Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa stala poslankyňou Európskeho parlamente a kandiduje aj do Národnej rady Slovenskej republiky vo voľbách 2020 sa vyjadrila, že Kotlebovcov a Milana Uhríka nikto nechce a že ich práca je úplne zbytočná. My sme sa pozreli na čísla a na to, koľko ľudí sleduje prácu Nicholsonovej a Uhríka.

Spočítali sme čísla pozretí oboch europoslancov len z videí, ktoré nahrali na svoje oficiálne stránky na Facebooku a sú len o zákonoch či temách Európskej Únie.

Lucia Ďuriš Nicholsonová = 331 500 pozretí videí z Európskej Únie

Milan Uhrík = 4 347 000 pozretí videí z Európskej Únie

Aj tieto čísla ukazujú, že aj keď liberáli v Európskom parlamente radšej budú pekne diskutovať s Nichoslonovou, ľudí viac zaujíma to, čo hovorí Milan Uhrík. Ten sa totiž nebojí hovoriť o veciach na rovinu.

Nicholsonová síce hovorí o nejakých legislatívnych návrhoch, ktoré rieši EÚ, ale väčšinou sú to len neoliberálne zákony, ktoré majú chrániť LGBTI komunitu či práva migrantov. Alebo ste už počuli o nejakom skvelom návrhu zákona z EÚ, ktorý Vám zlepšil život? Kým budú v EÚ vládnuť liberáli, tak sa tam ani nič iné riešiť nebude.

9 Replies to “Nicholsonová tvrdí, že Uhrík v EÚ nič nerobí, ale jeho vyjadrenia sledujú milióny ľudí, jej len hŕstka

    1. Nie. Dokonca spochybnila aj pravosť osvedčenia na C.U.R.V.U. čo prišlo z Kanady. No raz darmo,však krava sprostá mohla nať papier o odbornej spôsobilosti robiť K.U.R.V.U. a dokonca aj s praxou.

  1. Nie. Dokonca spochybnila aj pravosť osvedčenia na C.U.R.V.U. čo prišlo z Kanady. No raz darmo,však krava sprostá mohla nať papier o odbornej spôsobilosti robiť K.U.R.V.U. a dokonca aj s praxou.

  2. A čo užy robia tieto pačmagy ,ak niekto obhajuje slovensko,tak ho kritizujú,kebyže sa pchal europskym hnupom ,tak by to asi polo v pohode.

  3. Táto sviňa zapredajna nech radšej neotvára tú svoju cigansku chrapu bo z nej vypúšťa len smrad a cocotiny.svina by mala visieť na povraze. Milan Uhrik, super, veľmi sa mi páči ako rozpráva a nebojí sa povedať čo má na srdci.len tak ďalej

  4. Koľko nenávisti má táto L. Ď. Nichoolsonová a jej podobní k svojmu vlastnému národu.Toľko nenávisti a nevraživosti ktorú vidím v jej očiach k svojej vlasti a k jej občanom môže mať len niekto kto si neváži – nenávidí svoju krajinu a jej predkov. Je mi zle keď pozerám na tu jej zákernú, „zamindrákovanú“ mimiku v tvári a odpad ktorý vypúšťajú zo svojich úst a ktorým potápa svoj vlastný národ do extrémistický liberálny pokusov ktoré sa skončia veľmi zle . …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *