Nicholsonová tvrdí, že Uhrík v EÚ nič nerobí, ale jeho vyjadrenia sledujú milióny ľudí, jej len hŕstka - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nicholsonová tvrdí, že Uhrík v EÚ nič nerobí, ale jeho vyjadrenia sledujú milióny ľudí, jej len hŕstka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Liberálka Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa stala poslankyňou Európskeho parlamente a kandiduje aj do Národnej rady Slovenskej republiky vo voľbách 2020 sa vyjadrila, že Kotlebovcov a Milana Uhríka nikto nechce a že ich práca je úplne zbytočná. My sme sa pozreli na čísla a na to, koľko ľudí sleduje prácu Nicholsonovej a Uhríka.

Spočítali sme čísla pozretí oboch europoslancov len z videí, ktoré nahrali na svoje oficiálne stránky na Facebooku a sú len o zákonoch či temách Európskej Únie.

Lucia Ďuriš Nicholsonová = 331 500 pozretí videí z Európskej Únie

Milan Uhrík = 4 347 000 pozretí videí z Európskej Únie

Aj tieto čísla ukazujú, že aj keď liberáli v Európskom parlamente radšej budú pekne diskutovať s Nichoslonovou, ľudí viac zaujíma to, čo hovorí Milan Uhrík. Ten sa totiž nebojí hovoriť o veciach na rovinu.

Nicholsonová síce hovorí o nejakých legislatívnych návrhoch, ktoré rieši EÚ, ale väčšinou sú to len neoliberálne zákony, ktoré majú chrániť LGBTI komunitu či práva migrantov. Alebo ste už počuli o nejakom skvelom návrhu zákona z EÚ, ktorý Vám zlepšil život? Kým budú v EÚ vládnuť liberáli, tak sa tam ani nič iné riešiť nebude.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *