Nicholsonová sa pustila do Kollára: Ak by sa takto správal Danko, nenechali by sme na ňom nitku suchú

Europoslankyňa Lucia Nicholsonová sa vyjadrila k Borisovi Kollárovi a jeho ženským návštevám v nemocnici v čase, kedy sú návštevy zakázané. Aj keď je Kollár v samostatnom trakte a má mať aj vlastný vstup, sestričky sa sťažovali na jeho návštevy. Dokonca podľa medializovaných informácii mali byť „neposlušné“ sestričky pripravené o odmeny.

Nicholsonová vo videu tvrdí, že ak by takéto niečo urobil bývalý predseda parlamentu Andrej Danko, nenechali by na ňom ako vtedajšia opozícia nitku suchú. Europoslankyňa žiada Kollára o ospravedlnenie.

Kollár už medzi časom nahral video, v ktorom opísal situáciu a sestričku, ktorá mu odmietla doniesť čaj nazval čiernou ovcou. Nakoniec odchádza šéf parlamentu do domácej liečby.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353