Nicholsonová prvý deň v Európskom parlamente a hneď sa pustila do kotlebovcov - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Nicholsonová prvý deň v Európskom parlamente a hneď sa pustila do kotlebovcov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Lucia Nicholsonová je novou zástupkyňou Slovákov v Európskom parlamente a podobne ako Uhríkovi, sa jej tento parlament veľmi nezapáčil.

“Volíme predsedu EP. Po necelých dvoch dňoch môžem skonštatovať, že som nemilo prekvapená úrovňou diskusie v EP, ale napríklad aj v našej frakcii ECR, či na bilaterálnych úrovniach. Zovšeobecnené tvrdenia predkladané ako fakty bez zdrojov, bez dát, bez analýz, bez štatistík. ” uviedla Nicholsonová po druhom dni voľby predsedu Európskeho parlamentu.

Liberálna poslankyňa sa pustila ja do kotlebovcov, ktorí podla nej, aspoň čerpajú informácie z portálu hlavnespravy.sk: ” V slovenskom parlamente sa ešte aj kotlebovci odvolávali aspoň na hlavnespravy.sk a na štatistiky, aj keď prekrútené.”

Kto vie, kde sa v tejto političke berie toľké sebavedomie a uistenie sa, že ona jediná má tie správne zdroje.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte. Podporiť nás môžete aj finančne. Každé jedno euro nám pomôže rásť. IBAN:  SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *