Nicholsonová prvý deň v Európskom parlamente a hneď sa pustila do kotlebovcov

Lucia Nicholsonová je novou zástupkyňou Slovákov v Európskom parlamente a podobne ako Uhríkovi, sa jej tento parlament veľmi nezapáčil.

“Volíme predsedu EP. Po necelých dvoch dňoch môžem skonštatovať, že som nemilo prekvapená úrovňou diskusie v EP, ale napríklad aj v našej frakcii ECR, či na bilaterálnych úrovniach. Zovšeobecnené tvrdenia predkladané ako fakty bez zdrojov, bez dát, bez analýz, bez štatistík. ” uviedla Nicholsonová po druhom dni voľby predsedu Európskeho parlamentu.

Liberálna poslankyňa sa pustila ja do kotlebovcov, ktorí podla nej, aspoň čerpajú informácie z portálu hlavnespravy.sk: ” V slovenskom parlamente sa ešte aj kotlebovci odvolávali aspoň na hlavnespravy.sk a na štatistiky, aj keď prekrútené.”

Kto vie, kde sa v tejto političke berie toľké sebavedomie a uistenie sa, že ona jediná má tie správne zdroje.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte. Podporiť nás môžete aj finančne. Každé jedno euro nám pomôže rásť. IBAN:  SK2811000000008017035353

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *