Nicholsonová končí v politike. Je znechutená zo súčasnej vlády

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslankyňa a bývala členka strany Sloboda a Solidarita Lucia Ďuriš Nicholsonová končí v politike. Podľa slov, ktoré povedala v rozhovore pre Denník N, ju súčasná vláda sklamala.

„Momentálne sa necítim v žiadnej strane, ktorá je na politickej scéne. Zaradila som sa medzi ľudí, ktorí mi hovoria, že kedysi politiku sledovali, ale už to nezvládajú. Človek to už ani nestíha sledovať a ani sa k tomu vyjadrovať, lebo niekedy už ani neviem nájsť slová,“ povedala Nicholsonová.

Súčasná vláda ju sklamala v mnohých ohľadoch, napríklad aj počas koronakrízy. „Som dosť znechutená tým, čo sa stalo, aj tým, ako vláda pristúpila k pomoci v kríze,“ tvrdí.

Vyjadrila sa aj na bývalého premiéra Igora Matoviča „Do poslednej chvíle som dúfala, že to dokáže dať na štátnika.“ povedala. Podľa nej sa to však nestalo a ľudí sklamal na plnej čiare. Považuje ho za človeka, ktorý nedokáže prekročiť svoje ego a je veľmi zákerný.