Nicholsonová chce odísť zo strany Sloboda a Solidarita

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslankyňa a členka strany Sloboda a Solidarita Lucia Ďuriš Nicholsonová chce opustiť svoju stranu. Toto rozhodnutie súvisí s nedávnou tlačovou konferenciou, kde kritizovala Veroniku Remišovú.

Ide o tlačovú konferenciu na ktorej kritizovala Veroniku Remišovú. O svojom rozhodnutí už Nicholsonová informovala aj členov strany. Europoslankyňa Nicholsonová chce, aby súčasná vláda vydržala celé štyri roky a keďže by podľa nej jej prítomnosť mohla zvyšovať napätie, radšej zo SaSky odíde, informuje Denník N.

Ďuriš Nicholsonová na tlačovej konferencii v pondelok povedala, že Slovensko prišlo z eurofondov nenávratne o miliardu eur. Do konca roka 2020 vraj totiž nezabezpečilo realokáciu v Európskom fonde regionálneho rozvoja. Proti Remišovej vystúpila spoločne s poslankyňou Janou Cigánikovou.