Nezaočkovaný Djokovič nakoniec bude štartovať na turnaju v Austrálii. Dostal výnimku - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nezaočkovaný Djokovič nakoniec bude štartovať na turnaju v Austrálii. Dostal výnimku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Najlepší tenista sveta Srb Novak Djokovič dlho odmietal tlak na očkovanie a nepodľahol ani po tlaku toho, že nebude môcť štartovať na grandslamovom turnaji Australian Open.

Dnes je všetko inak a Djokovič aj keď je nezaočkovaný, dostal výnimku a v Melbourne bude obhajovať titul v mužskej dvojhre.

Dlho sa špekulovalo, či najlepší tenista sveta nastúpi na tomto turnaju a odmietal povedať, či je zaočkovaný. Deväťnásobný šampión z Melbourne tvrdil, že informácia o očkovaní je jeho súkromná vec. V utorok prostredníctvom sociálnych sietí oznámil, že mieri do Melbourne, kde zabojuje o rekordný 21. grandslamový titul.

„Po skončení uplynulej sezóny som počas prestávky strávil krásne chvíle v kruhu mojich najbližších. Teraz po udelení výnimky smerujem na Australian Open, kde odštartujem rok 2022,“ uviedol na instagrame Djokovič, ktorý sa koncom minulého roka odhlásil z ATP Cupu reprezentačných tímov v Sydney.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *