Neviete koho voliť v eurovoľbách? Webová stránka EÚ, vám v tom poradí

Univerzitný európsky inštitút (UEI) vo Florencii vytvoril aplikáciu, ktorá vám na základe vašich odpovedí vyhotoví politickú stranu, ktorú by ste mali voliť a je najbližšia vašim hodnotám.

Na webovej stránke si vyberiete štát Slovensko a spustí sa vám formulár, v ktorom budete dostávať otázky a budete ich hodnotiť podla toho, či s tým súhlasíte alebo nesúhlasíte.

Celkovo budete odpovedať na 22 rôznych otázok či výrokov politických hodnôt či ideológii. Na konci vám aplikácia vyhotoví, ktorá strana je vám najbližšia. Ak ste si test urobili, napíšte nám, aká strana vám vyšla do diskusie alebo zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním, s vašimi priateľmi.

Tu nájdete aplikáciu: https://euandi2019.eu/survey/default/EN

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *