Nevedia ani odpovedať na to, čo si vymysleli! Otázka novinárky dostala Matoviča aj ministra zdravotníctva

Zákaz vychádzania, ktorý bude na Slovensku platiť od 2. do 8. novembra vláda schválila a ako takú slobodu budú mať len ľudia s negatívnym testom.

Existujú však výnimky aj pre ľudí, ktorí na testovanie nepôjdu. Môžu ísť napríklad do najbližších potravín či vyvenčiť mačku. Ďalej je tam výnimka „cesta dieťaťa do a zo zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku, materskej školy a cesta späť“ a novinárka sa opýtala, či rodič, ktorý nepôjde na test, tam môže takéto dieťa zaniesť, keďže tak malé dieťa asi samé do materskej školy nepôjde. (celý zoznam toho, čo môžete, ak na test nepôjdete, je tu)

Po tejto otázke ostali premiér Matovič a minister Krajči totálne vykoľajení a niekoľko sekúnd na seba len ticho pozerali. Následne sa snažili odpovedať, no celé to skôr vyzeralo, že ani nevedeli, čo vlastne vymysleli.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353