Spoločnosť

Neuveríte čo zase vymyslel Vasky! Vyháňal satana zo slniečkara Mihályho (Video)

Prívrženec extrémistickej skupiny Antifa Robert Mihály sa zúčastnil na proteste proti Istanbulskému Dohovoru, ktorý má podporiť LGBTI propagandu na Slovensku a skrýva sa za ochranu týraných žien či detí.

Na tejto akcii sa však nachádzal aj Rudolf Vasky, ktorý sa rozhodol z Mihályho vyhnať diabla a to priamo tak, že sa tomuto neoliberálovi pozeral do očí. Mihály je prívržencom extrémistickej skupiny Antifa, ktorá sa prezentuje bojom proti fašizmu. Členovia tejto skupiny sú však veľmi nebezpeční a minulý rok napadli nevinné dievča, ktoré natáčalo reportáž na akcii Kotlebovcov (video tu).

26 Replies to “Neuveríte čo zase vymyslel Vasky! Vyháňal satana zo slniečkara Mihályho (Video)

  1. Neviem naco tam chodi progresivec Mihaly. Ved minule zo svojho mitingu ludi s opacnym nazorom vyhanal demokrat….Je evidentne ze chodi provokovat preto ma aj pripravenu kameru a fotak…takeho si netreba ani vsimat, on z toho vlastne zije a len caka kedy niekoho vyprovokuje…cele desatrocia prebiehali mitingy xy stran uplne slusne a poriadne…Az kym nastupili tito chori ludia z progresivneho slovenska a chceli si nieco dokazovat, lebo nevedia co s peniazmi.

  2. Aw, this was a very good post. Spending some time and actual effort to create a great article… but what can I say… I procrastinate a lot and never manage to get anything done.|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *