Slovensko

Neuveríte čo prišiel v prvý deň riešiť Matovič na Finančnú správu! Nemal sám náhodou s týmto problémy?

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Viacerí opoziční politici poukazujú na to, že Igor Matovič mal mať problémy so svojim účtovníctvom a pripomínajú aj kauzu, kedy mala jeho matka najazdiť na starej Fábii 600 kilometrov denne, aby si znížil základ dane.

Ďalej sa hovorí o jeho problémovom účtovníctve, ktoré mal na povale starého domu. Jeho kritikom sa nepáči, že takýto človek, ktorý mal mať problémy s daňami, má byť teraz ministrom financií. Matovič však nespí, a ako nový minister financií už navštívil Finančnú správu a neuveríte, čo tam riešili!

„len štyri hodiny po vymenovaní novej vlády došiel na finančnú správu nový podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič na pracovné rokovanie s prezidentom finančnej správy Jiřím Žežulkom. Téma? Ako zlepšiť dobrovoľné plnenie daňových povinností. Ako zefektívniť boj proti daňovým podvodom.“ píše Finančná správa na sociálnej sieti.