Neuveríte čo prišiel v prvý deň riešiť Matovič na Finančnú správu! Nemal sám náhodou s týmto problémy?

Viacerí opoziční politici poukazujú na to, že Igor Matovič mal mať problémy so svojim účtovníctvom a pripomínajú aj kauzu, kedy mala jeho matka najazdiť na starej Fábii 600 kilometrov denne, aby si znížil základ dane.

Ďalej sa hovorí o jeho problémovom účtovníctve, ktoré mal na povale starého domu. Jeho kritikom sa nepáči, že takýto človek, ktorý mal mať problémy s daňami, má byť teraz ministrom financií. Matovič však nespí, a ako nový minister financií už navštívil Finančnú správu a neuveríte, čo tam riešili!

„len štyri hodiny po vymenovaní novej vlády došiel na finančnú správu nový podpredseda vlády a minister financií Igor Matovič na pracovné rokovanie s prezidentom finančnej správy Jiřím Žežulkom. Téma? Ako zlepšiť dobrovoľné plnenie daňových povinností. Ako zefektívniť boj proti daňovým podvodom.“ píše Finančná správa na sociálnej sieti.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353