Neuveríte čo Matovič rieši v čase tejto krízy! Ľudia mu totálne naložili v komentároch

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Premiér Igor Matovič je známy svojou aktivitou na sociálnych sieťach. Naposledy pred pár dňami odpisoval v skupine (stránke) kde sa deti a tínedžeri sťažujú na ich pubertálny život. Premiér tam smiešne odpisoval mladým ľuďom, zatiaľ čo krajina mala vysoké čísla nakazených a podnikatelia sa modlili.

Dnes opäť prišiel premiér s príspevkom, ktorí už riešila aj Polícia na svojom profile či iné weby. Ide o podvod, kedy vám volajú anglicky hovoriaci ľudia, s tým že vám chcú pomôcť s vírusom vo vašom počítači.

„… pred chvíľou mi z nemeckého čísla po anglicky volal milý a zjavne azijský hlas … o tom, ako volá z centra podpory Microsoftu, ako som si stiahol vírus do kompu, ako mi chce pomôcť vírus odstrániť, ako si mám komp zapnúť a bude ma navigovať … až ma to prestalo baviť a poprosil som, nech zavolá za 20 minúť … a potom presne za 20 minút spŕška volaní z rôznych nemeckých čísiel.“ píše premiér a dodáva, že ide o podvod.

Ľudia mu však v diskusii slušne naložili, pretože o tomto podvode vedia, alebo tvrdia, že by na to prišli po pár sekundách aj bez neho.

Niektorých ale viac zaujíma, čo majú robiť ľudia, ktorí nemajú prácu alebo nemajú kvôli opatreniam biznis.

„Mňa skôr zaujíma, z čoho majú žiť tí ľudia ktorym ste zavreli biznisy, prevádzky a nemajú home office. zavreti sme od 19.12. teraz už do 7.2. skoro dva mesiace, ste vy normálni??? Som volič tejto koalície.“ napísal Marek.

„Toto tu uz je mesiace…. uz tp ludia ani nepisu a nekomentuju, vedia co robit. Vy ste zas objavil ameriku. Alebo atomovu zbran?“ napísal ďalší.

„Super info, akurat ze by som tieto hluposti necakal od premiera krajiny a este v tejto dobe…“ napísal Martin.

„Takéto telefonáty máme už rok, ale ani nás nenapadlo tomu, venovať pozornosť, lebo sme si to hneď vedeli vyhodnotiť. Pán premiér, Vy už asi nemáte raz čo na práci?🙃“ napísala Ľubica.