Neonacista? Kotlebovec na svojom koncerte vyzbieral 2000€ na pomoc obetiam v Prešove - MAGAZÍN 1
Slovensko

Neonacista? Kotlebovec na svojom koncerte vyzbieral 2000€ na pomoc obetiam v Prešove

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vlastenecký Spevák a najnovšie aj hovorca politickej strany Kotlebovci- ĽSNS Ondrej Ďurica krstil túto sobotu (7.12.2019) v Nitre svoje posledné CD. Okrem hudby ale nezabudol ani na pomoc pre tých ľudí, ktorí ju v súčasnosti zrejme najviac potrebujú.

Kotlebov hovorca a obľúbený vlastenecký spevák Ondrej Ďurica ukázal veľké srdce. Priamo počas svojho koncertu vyhlásil zbierku na pomoc obetiam nedávnej tragédie v Prešove.  Spoločne so svojou kapelou a fanúšikmi vyzbierali za tento večer sumu, ktorá sa zastavila na čísle 1961 €. Ako sa vyjadril samotný spevák, už dnes (v pondelok 9.12.2019) prevedie vyzbieranú sumu na účet zriadený pre pomoc obetiam výbuchu v Prešove.

“Mám úžasných fanúšikov, najlepších na svete. Zbierku som vyhlásil so sumou 500 €. Nakoniec sa vyšplhala na takmer 2000 €. Sú to ľudia s veľkým srdcom, skutoční vlastenci a ja im za to úprimne ďakujem.“ uviedol Durica.

Neoliberálne médiá označujú Ondreja Ďuricu aj za neonacistu za jeho pronárodné piesne o Slovensku či rodine.

VIDEO: Ondrej Ďurica počas koncertu vyhlasuje zbierku na pomoc obetiam výbuchu v Prešove

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *