Komentáre

Neoliberáli zo SaSky si myslia, že chlapci v školách by sa mali obliekať do ženských šiat a naopak

O kauze gymnázia Jura Hronca v Bratislave, kde vyzývali žiakov, aby sa v rámci LGBTI neoliberálnej akcie “Gender Swap Day“ žiaci prezliekli do šiat opačného pohlavia, ste už asi určite počuli.

Super liberálna strana Richarda Sulíka a jej poslanci si však myslia, že takéto akcie sú prospešné pre žiakov a pre ich nezdravé predsudky (myslia tým ľudí, ktorím sa nepáčia chlapi v ženských šatách).

„Pre zvýšenie tolerancie a úcty medzi pohlaviami, pre lepšie pochopenie mužov a žien, ktorí sa vyrovnávajú so svojou odlišnou rodovou identitou, sú nápomocné aj takéto karnevalové podujatia. Tiež je dobré, že v spoločnosti plnej nezdravých predsudkov existujú mladí ľudia s otvorenými hlavami,“ takto sa vyjadrila poslankyňa za SaSku Natália Blahová.

Oni to nazvú karnevalové podujatia, ale je to len krôčik po krôčiku k tomu, aby sme salámovou metódou postupne začali tolerovať v spoločnosti takéto choré odlišnosti. Transexuál Adam nám už ukázal, ako by to vyzeralo, ak by tu vládli neoliberáli a tolerovali všetko, len nie zdravé hodnoty.

Progresívne ideológie zo západu sa snažia študentom nenápadným spôsobom a podprahovými metódami vštepovať do ich mysle, že vidieť fúzatého muža v ženských šatách je normálne a celé to zakryjú pod akýsi bežný karneval.


10 Replies to “Neoliberáli zo SaSky si myslia, že chlapci v školách by sa mali obliekať do ženských šiat a naopak

  1. Chlap je za to chlap aby sa tak aj choval a aj tak vypadal!Ak neakému zvrátenému mozgu na západe zaharaší na poschodí a začne sa obliekať do ženských šiat a urobí z toho módu,nech to majú,tam na západe!Celý západ je zdegenerovaný morálne,ale hlavne mentálne!Nenechajme si svoj sedliacky rozum popliesť a ak chce mať Sulík a jeho banda zdegenerovanú spoločnosť,nech idú politizovať na západ!

    1. Spravne,on to propaguje vsade a bude,za to sa mu sypu prachy,jdho vobec nezaujimaju lufia,chce mat na slov.debilov v cirkuse a jefnu velku manez,kxe by mohol sefovat a robit pokusy so dvojim degenerovanym stadom….

  2. Takéto manýry patria k pubertiakom, žeby Bláhová mala len 15rokov? Tak potom aké roky taký rozum.A ja blbec som si myslel, že v Sas sú starší. aspoň rozumovo.

  3. Fuuuuuuj. Kde je zdravý rozum? A prestaňte šíriť takéto zvrátenosti.!!!! Ved to už poburuje všetkých normálnych ľudí. A pozor na to NEBEZPEČIE keď takéto zvrátenosti mimo dosahu rodičov to takto v školách vnucujú deťom a vnucujú takéto choré zmýšľanie! !!!!! Všetkým.

  4. Vidieť fúzatého muža v ženských šatách na Slovensku normálne JE. Ani to podprahovo ani nijako nemusia deťom vnucovať. A to preto, lebo zákonom boli sexuálne úchylky z psychiatrických diagnóz vyňaté. Tak preto. Neviem kto tu určuje čo je normálne a čo nie.. Skôr by sme sa mali riadiť a žiť podľa 10 Božích prikázaní, ktoré sú morálne normy pre každého človeka na Zemi bez ohľadu na rasu či náboženstvo.

  5. Nútiť zdravých chlapcov a zdravé dievčatá, aby si na seba dali handry opačného pohlavia je totálne deprimujúce a zosmiešňujúce. V dnešnej dobe sa berie ohľad už len na tých „iných“, ale čo cítia normálni ľudia, vrátane detí, to je týmto liberálkom ukradnuté. Egoisti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *