Neoliberáli zo SaSky si myslia, že chlapci v školách by sa mali obliekať do ženských šiat a naopak - MAGAZÍN 1
Komentáre

Neoliberáli zo SaSky si myslia, že chlapci v školách by sa mali obliekať do ženských šiat a naopak

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

O kauze gymnázia Jura Hronca v Bratislave, kde vyzývali žiakov, aby sa v rámci LGBTI neoliberálnej akcie “Gender Swap Day” žiaci prezliekli do šiat opačného pohlavia, ste už asi určite počuli.

Super liberálna strana Richarda Sulíka a jej poslanci si však myslia, že takéto akcie sú prospešné pre žiakov a pre ich nezdravé predsudky (myslia tým ľudí, ktorím sa nepáčia chlapi v ženských šatách).

„Pre zvýšenie tolerancie a úcty medzi pohlaviami, pre lepšie pochopenie mužov a žien, ktorí sa vyrovnávajú so svojou odlišnou rodovou identitou, sú nápomocné aj takéto karnevalové podujatia. Tiež je dobré, že v spoločnosti plnej nezdravých predsudkov existujú mladí ľudia s otvorenými hlavami,“ takto sa vyjadrila poslankyňa za SaSku Natália Blahová.

Oni to nazvú karnevalové podujatia, ale je to len krôčik po krôčiku k tomu, aby sme salámovou metódou postupne začali tolerovať v spoločnosti takéto choré odlišnosti. Transexuál Adam nám už ukázal, ako by to vyzeralo, ak by tu vládli neoliberáli a tolerovali všetko, len nie zdravé hodnoty.

Progresívne ideológie zo západu sa snažia študentom nenápadným spôsobom a podprahovými metódami vštepovať do ich mysle, že vidieť fúzatého muža v ženských šatách je normálne a celé to zakryjú pod akýsi bežný karneval.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *