Neočkovaní Slováci už nikdy nenavštívia prevádzky, ktoré ich odmietajú pustiť a tie ostatné štedro podporia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Neočkovaní Slováci už nikdy nenavštívia prevádzky, ktoré ich odmietajú pustiť a tie ostatné štedro podporia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prevádzky si môžu vďaka novému covid automatu vybrať, koho pustia dnu. Ak sa rozhodnú len pre očkovaných, ich kapacita môže byť najväčšia. Ak pre očkovaných a testovaných, tak kapacita musí byť nižšia, no a ak chcú pustiť všetkých, tak ich kapacita sa úplne zmenší a v zlej pandemickej situácii to znamená aj to, že nemôžu dnu pustiť nikoho.

Už dnes niektoré prevádzky prešli na režim OTP, ktorý púšťa len očkovaných a testovaných Slovákov. Ľudia s týmto režimom nesúhlasia a nazývajú ho aj fašistický. Na sociálnej sieti sa objavil príbeh z Košíc, kde muža odmietli pustiť a preto sa rozhodol, že navštívi vedľajšiu prevádzku, kde nechal obrovské sprepitné. V diskusii sa k nemu pridali aj ostatní Slováci, ktorí sa rozhodli, že prevádzky, ktoré podporujú vládne nariadenia, už nikdy nenavštívia a tie, ktoré idú proti nariadeniam vždy štedro podporia.

“Dnes som zažil apartheid v praxi.Na košickej žel. stanici v kaviarni PARK CAFFÉ ma nechceli obslúžiť, lebo prijali fašistický režim OTP. Nestačil im môj argument, že oni nemajú právo kontrolovať môj zdravotný stav a zdravotnú dokumentáciu.Tak som sa otočil na päte a kávu som si kúpil vedľa v bufete aj s extra sprepitným pre tamojšieho pracovníka pri pokladni.Čoho sme sa to dožili?!?Keby to celé malo aspoň štipku logiky a zdravého rozumu!!!Jednoducho, …hnus, segregácia a fašizmus v praxi – metódy, o ktorých sa nám pred rokom ani nesnívalo.Opäť sa len potvrdilo, že to, čo bol včera tzv. hoax, je dnes skutočnosťou. 🙄🙄🙄Kde sú teraz ľudsko-právne organizácie, kde sú všetci tí slušní, prečo teraz mlčia?!?Už nikdy do PARK CAFFÉ na železničnej stanici Košice nevstúpim, moje peniaze tam už nikdy neuvidia!” napísal Edmond.