Nenastúpte v pondelok do práce a vláda vás bude prosiť, aby ste prišli, vyhlásil Kotleba - MAGAZÍN 1
Slovensko

Nenastúpte v pondelok do práce a vláda vás bude prosiť, aby ste prišli, vyhlásil Kotleba

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

“Keď sa nám dnes vláda vyhráža, že od pondelka ľudí nepustí bez testu neočkovaných do práce, tak do tej práce netreba nastúpiť. Od pondelka by mal začať generálny štrajk. Od pondelka by ši všetci ľudia mali povedať “Keď nás chcú z práve vyhadzovať, tak do tej práce ani nepôjdeme” a po týždni vás vláda začne prosiť” vyhlásil Marian Kotleba vo videu.

Kotleba skritizoval aj stredajšie protesty, ktoré podľa neho mali slabú účasť. 15-tisíc ľudí je podľa neho veľmi málo na to, aby sa bojovalo proti vláde “S 15-tisíc ľuďmi za chrbtom sa jednoducho nedá vládna politika ovplyvniť” hovorí Kotleba s tým, že keď toto vláda videla, tak si počkala a po protestoch sprísnila pravidlá “aby jednoducho ľudia videli, že vláda si s tými ľuďmi poradí”

Šéf ĽSNS by netestoval všetkých ľudí, ale len tých, ktorí majú skutočné príznaky. Tvrdí, že keby sme testovali každého na chrípku, mali by sme tu tiež hneď novú pandémiu.

3 Replies to “Nenastúpte v pondelok do práce a vláda vás bude prosiť, aby ste prišli, vyhlásil Kotleba

  1. Závídíme v ČR, že nemáme takové poslance jako U vás….perou se za Vaše práva a většina národa to pořád nechce slyšet…
    Držíme palce Kotlebům a jim podobným…více takových politiků a svět by byl klidnější..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *