Nemecký lekár odkazuje tvrdé slová tým, ktorí sa nechcú dať zaočkovať! Nedáš si vakcínu? Tak nechci ani toto!

Nemeckého lekára nahnevali ľudia, ktorí spochybňujú vakcíny proti koronavírusu, ktoré boli vytvorené za menej ako rok. Takýchto ľudí je veľké množstvo po celom svete a podľa prieskumov sa aj na Slovensku nechce dať zaočkovať viac ľudí, ako sa zaočkovať dajú.

Wolfram Henn je nemecký lekár a genetik, ktorý povedal, že ak sa nedáš zaočkovať proti koronavírusu, mal by si so sebou v prípade hospitalizácie v nemocnici s ťažkou formou ochorenia Covid-19 priniesť odkaz, ktorým sa vzdáš svojho lôžka aj pľúcnej ventilácie v prospech iných.

„Ktokoľvek chce rovno odmietnuť vakcináciu, nech tak urobí, ale prosím, aby so sebou vždy mal dokument s nápisom: ‚Nechcem byť očkovaný!‘“ vyhlásil Henn. „Chcem ponechať ochranu proti chorobe ostatným! Ak ochoriem, chcem prenechať moje lôžko na jednotke intenzívnej starostlivosti aj pľúcnu ventiláciu ostatným,“ poradil genetik všetkým ľuďom spochybňujúcim prichádzajúce vakcíny.

Dáte sa zaočkovať?

View Results

Loading ...

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

 Loading ...

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353