Zo sveta

Nemecký lekár odkazuje tvrdé slová tým, ktorí sa nechcú dať zaočkovať! Nedáš si vakcínu? Tak nechci ani toto!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemeckého lekára nahnevali ľudia, ktorí spochybňujú vakcíny proti koronavírusu, ktoré boli vytvorené za menej ako rok. Takýchto ľudí je veľké množstvo po celom svete a podľa prieskumov sa aj na Slovensku nechce dať zaočkovať viac ľudí, ako sa zaočkovať dajú.

Wolfram Henn je nemecký lekár a genetik, ktorý povedal, že ak sa nedáš zaočkovať proti koronavírusu, mal by si so sebou v prípade hospitalizácie v nemocnici s ťažkou formou ochorenia Covid-19 priniesť odkaz, ktorým sa vzdáš svojho lôžka aj pľúcnej ventilácie v prospech iných.

„Ktokoľvek chce rovno odmietnuť vakcináciu, nech tak urobí, ale prosím, aby so sebou vždy mal dokument s nápisom: ‚Nechcem byť očkovaný!‘“ vyhlásil Henn. „Chcem ponechať ochranu proti chorobe ostatným! Ak ochoriem, chcem prenechať moje lôžko na jednotke intenzívnej starostlivosti aj pľúcnu ventiláciu ostatným,“ poradil genetik všetkým ľuďom spochybňujúcim prichádzajúce vakcíny.

Dáte sa zaočkovať?

View Results

Loading ... Loading ...

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme