Nemecko nemohlo stretnúť väčšie šťastie než je migrácia, uviedol bývalý prezident - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Nemecko nemohlo stretnúť väčšie šťastie než je migrácia, uviedol bývalý prezident

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Podľa nemeckého exprezidenta Christiana Wulffa sa veľký príliv utečencov ukáže, ako veľké šťastie podobne ako nemecké zjednotenie.

Keby bol Christian Wulff stále hlavou Spolkovej republiky Nemecko, potom by si človek mohol myslieť, že ide o politickú slepotu, teraz je to skôr ľahkomyseľné hodnotenie, keďže žije v chránenej komfortnej zóne.

Aká šťastná náhoda pre Nemecko, nelegálna migrácia pod rúškom “azylu”, prišli prevažne mladí muži, zástupcovia moslimskej patriarchálne kultúry, ktorí tu vyvolávajú etnické konflikty a prejavujú svoju averziu k západnému spôsobu života, sú “šťastím” miestnych žien a mužov (sexuálne obťažovanie, znásilnenia).

Útoky, poranenia nožmi, zabitia, vraždy, namiesto profesionálnych pracovníkov prevažne negramotných a málo kvalifikovaných. Nemecké mesta sa čoraz viac podobajú Strednému východu a Afrike. A čo každoročne vynaložené miliardy na tzv. “utečencov”? Prevažná väčšina z nich pravdepodobne zostane v Nemecku žiť iba na sociálnych dávkach a prídavkoch na deti.

My máme nejaké šťastie? Môžu sa pýtať Nemci, no predsa, že už nie je Wulff prezident.

Zdroj: politikstube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *