adplus-dvertising

Nemecko: Kriminalita by bola bez migrácia nižšia, vyhlásil bavorský minister vnútra

Bavorský minister vnútra Joachim Herrman varoval pred väčšou pripravenosťou migrantov použiť násilie. Vyjadril tiež presvedčenie, že s každým ďalším migrantom môže do spolkovej republiky prichádzať aj ďalšie riziko. Uviedol to pre nemecký denník Passauer Neue Presse.

Riziko sú migranti z iných kultúrnych oblastí

„Je nepriehliadnuteľné, že k nám teraz prichádzajú ľudia z iných kultúrnych oblastí , kde v ich krajine ešte nie je nenásilnosť, ako ju poznáme u nás, tak samozrejmá. Je potrebné to jasne povedať: Prichádzajú k nám ľudia, ktorí konflitky oveľa rýchlejšie riešia násilím“ povedal minister.

Na zvýšené riziko podľa neho jasne poukazujú policajné štatistiky. Bez migrácie by štatistika násilných trestných činov bola nižšia.

Riešením je dôsledný trest

Riešením je podla neho dôslednosť pri identifikácii páchateľov a ich potrestanie. „Musíme niektorým ľudom, ktorí sú naivní (voči migrácii) povedať, že síce platí právo na azyl, ale nemôžeme prijať všetkých, pretože je pre nás príliš veľa. Ktokoľvek nový v našej krajine môže čeliť ďalším rizikám“ uviedol politik v rozhovore.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.