Zo sveta

Nemecko: Brutálny zásah polície proti ľuďom, ktorí kričali, že koronavírus je klamstvo (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Takmer 300 po zuby ozbrojených policajtov v čiernych uniformách s nápisom Polizei s nevídanou brutalitou zasiahlo proti 300 demonštrantom na námestí Rosa-Luxemburg-Platz v centre Berlína, „hlavnom meste Európskej únie“. Dav sa zhromaždil na protest proti vládnym opatreniam týkajúcim sa koronavírusu.

V médiách hlavného prúdu bolo len veľmi málo informované o tomto incidente. Polícia si z davu vytiahla 79 ľudí a odviedli ich v dodávkach.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *