Nemecko: Brutálny zásah polície proti ľuďom, ktorí kričali, že koronavírus je klamstvo (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nemecko: Brutálny zásah polície proti ľuďom, ktorí kričali, že koronavírus je klamstvo (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Takmer 300 po zuby ozbrojených policajtov v čiernych uniformách s nápisom Polizei s nevídanou brutalitou zasiahlo proti 300 demonštrantom na námestí Rosa-Luxemburg-Platz v centre Berlína, “hlavnom meste Európskej únie”. Dav sa zhromaždil na protest proti vládnym opatreniam týkajúcim sa koronavírusu.

V médiách hlavného prúdu bolo len veľmi málo informované o tomto incidente. Polícia si z davu vytiahla 79 ľudí a odviedli ich v dodávkach.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *