Nemecká TV: Koronavírus je spravodlivosť prírody, ktorá zabíja starých a je nás príliš veľa - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nemecká TV: Koronavírus je spravodlivosť prírody, ktorá zabíja starých a je nás príliš veľa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

“Satira” pre nemeckú štátnu televíziu oslavuje šírenie koronavírusu, pretože zabíja ľudí v rozvinutých krajinách, ktorí sú zodpovední za zmenu klímy.

Moderátor tohto dielu tvrdí, že planéta sa “prakticky uzdravuje” a že vírus je “spravodlivý”, pretože “sa starí ľudia hromadia, zatiaľ čo mladí bez námahy prežijú”.

“To je jednoducho spravodlivosť, pretože za posledných 50 rokov generácia 65+ tlačila planétu k múru,” tvrdí moderátor.

Skutočnosť, že ľudia s kardiovaskulárnymi chorobami tiež vo väčšom počte umierajú, je tiež dobrá vec, pretože ich má mnoho Američanov a Amerika je pre podporu finančného rastu zlá, tvrdí moderátor nemeckej TV.

Tento program tiež chváli kolaps globálnej leteckej prevádzky a zníženie znečistenia ovzdušia v Číne a tvrdí, že to povedie k “zelenému raju” a že “rovnako nás je príliš veľa”.

“Takže koronavírus je pravdepodobne len prekrásny a citlivý reflex prírody, ktorý ukazuje ľuďom, kto tomu v skutočnosti velí,” uviedol moderátor pred tým, než dodal: “Korona je tu, pretože si nič lepšie nezaslúžime”.

Či už ide o satiru, alebo nie, to je to, čomu súčasní environmentalisti skutočne veria, a mnohí z nich zastávajú názory, ktoré sú ešte extrémnejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *