Nemecká TV: Koronavírus je spravodlivosť prírody, ktorá zabíja starých a je nás príliš veľa

“Satira” pre nemeckú štátnu televíziu oslavuje šírenie koronavírusu, pretože zabíja ľudí v rozvinutých krajinách, ktorí sú zodpovední za zmenu klímy.

Moderátor tohto dielu tvrdí, že planéta sa “prakticky uzdravuje” a že vírus je “spravodlivý”, pretože “sa starí ľudia hromadia, zatiaľ čo mladí bez námahy prežijú”.

“To je jednoducho spravodlivosť, pretože za posledných 50 rokov generácia 65+ tlačila planétu k múru,” tvrdí moderátor.

Skutočnosť, že ľudia s kardiovaskulárnymi chorobami tiež vo väčšom počte umierajú, je tiež dobrá vec, pretože ich má mnoho Američanov a Amerika je pre podporu finančného rastu zlá, tvrdí moderátor nemeckej TV.

Tento program tiež chváli kolaps globálnej leteckej prevádzky a zníženie znečistenia ovzdušia v Číne a tvrdí, že to povedie k “zelenému raju” a že “rovnako nás je príliš veľa”.

“Takže koronavírus je pravdepodobne len prekrásny a citlivý reflex prírody, ktorý ukazuje ľuďom, kto tomu v skutočnosti velí,” uviedol moderátor pred tým, než dodal: “Korona je tu, pretože si nič lepšie nezaslúžime”.

Či už ide o satiru, alebo nie, to je to, čomu súčasní environmentalisti skutočne veria, a mnohí z nich zastávajú názory, ktoré sú ešte extrémnejšie.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *