Nemecká polícia v rámci „ochrany zdravia“: Kopance a údery do hlavy (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Nemecká polícia v rámci „ochrany zdravia“: Kopance a údery do hlavy (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sociálnymi sieťami v Nemecku sa šíri video, kde polícia spacifikuje niekoľkých mužov, ktorí odmietajú uposlúchnuť ich výzvy. Jeden dokonca uteká od policajtov preč.

Autor videa tvrdí, že ide o protivládnych demonštrantov, ktorí odmietajú nariadenia a výsmevne píše “Polícia v rámci ochrany zdravia kopance a údery do hlavy”.

O čo však išlo vo videu na začiatku a čomu predchádzalo nie je jasné. Vidieť však, že muži sa polícii bránia.

2 Replies to “Nemecká polícia v rámci „ochrany zdravia“: Kopance a údery do hlavy (Video)

  1. Je to také nefér – policajt môže všetko a človek proti nemu nič lebo pôjde do basy kvôli fašistovi. Kľudne by tí policajti dostali rezu keby demonštrantov nedržal strach z basy. Každopádne je to všetko nastavené tak aby policajti provokatéri vyvolali nepokoje, ktoré majú prerásť do občianskej vojny. Treba to ustáť, nenechať sa uniesť, celá USA kovid lež jako věž skončí, typujem min za pol roka , Max 3 – 5 rokov a potom sa stanú aj takíto kovid – borci s baretami lovnou zverou.
    Videá sú archivované.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *